Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Greenfest Ekofestival v Liberci 1.6.

01.06.2013 Liberec

1. 6. od 10h se v Liberci v parku u ZOO koná ekofestival.Připravili jsme pro vás bohatý program přednášek a dílen na témata přírodní stavitelství, permakultura, alternativní energie, zdravá strava a obecně o udržitelném způsobu života. Jelikož se akce koná na den dětí, chystáme i pro děti zajímavý program s dílničkami a divadelním vystoupením v 15h. Na festival jsme pozvali také…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

1. 6. od 10h se v Liberci v parku u ZOO koná ekofestival.

Připravili jsme pro vás bohatý program přednášek a dílen na témata přírodní stavitelství, permakultura, alternativní energie, zdravá strava a obecně o udržitelném způsobu života. Jelikož se akce koná na den dětí, chystáme i pro děti zajímavý program s dílničkami a divadelním vystoupením v 15h. Na festival jsme pozvali také lokální řemeslníky a vystavovatele, kteří zde budou prezentovat své výrobky. Večer pak od 18h vystoupí živá hudba Musica Viva. Více o programu festivalu, přednášejících, stáncích a dílnách pro děti najdete na www.greenfest.cz. Akce je zdarma.

Cílem festivalu je šířit a předávat informace o energetické soběstačnosti, získávání "zelených"energií, využití přírodních materiálů při stavbě či opravě domů, zdravém bydlení, ale také o tom, jak žít v souladu se sebou, přírodou, svým okolím a komunitou. Festival je tak příležitostí pro společné setkání, výměnu informací a navázání spolupráce.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

Masopust 2023 - Liberec

12.02.2023 - 12.02.2023
Náměstí dr. E. Beneše

Tradiční masopust v centru Liberce.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete