Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Halloween ve Fashion Arena Prague Outlet

30.10.2018 Praha

Na úterý 30. října připravuje Fashion Arena Prague Outlet speciální akci nesoucí se v duchu populárního podzimního svátku Halloween. Zaměří se především na ty nejmenší, kterým přinese zábavné aktivity po celé odpoledne. Na své si přijdou nejen děti, ale i dospělí. Ti navíc jistě ocení i mimořádné nabídky módních značek, naopak děti budou nadšené z divadélka nebo malování na obličej. Fashion Arena…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Na úterý 30. října připravuje Fashion Arena Prague Outlet speciální akci nesoucí se v duchu populárního podzimního svátku Halloween. Zaměří se především na ty nejmenší, kterým přinese zábavné aktivity po celé odpoledne. Na své si přijdou nejen děti, ale i dospělí. Ti navíc jistě ocení i mimořádné nabídky módních značek, naopak děti budou nadšené z divadélka nebo malování na obličej.

Fashion Arena Prague Outlet nabídne svým zákazníkům odpolední halloweenský program. Dětské úsměvy vykouzlí kreslení na obličej, které budou zajišťovat hned 2 zkušené malířky. Dále pro děti bude připraveno i divadelní představení, které odehraje přímo ve Fashion Arena Prague Outlet spolek Divadlo b, a to hned dvakrát v průběhu dne od 15:00 a 17:00. Na programu bude loutkové představení Malý pán, které zaujme a pobaví nejen dětské publikum. Pokud budou rodiče chtít využít služeb profesionálních chův, budou si moci v průběhu představení bezstarostně nakupovat, zatímco o jejich děti bude bezpečně postaráno.

V neposlední řadě bude Fashion Arena Prague Outlet nabízet mimořádné nabídky na řadu módních značek. V popředí zákazníci naleznou exkluzivní ceny na dětský sortiment nebo zajímavé dárky k nákupu. Do Halloweenské nabídky se zapojily značky jako Armani Outlet, Primigi, United Colors of Benetton, Orchestra, Next, s.Oliver, Nike, Clarie’s a další.

"Svátek Halloween vnímáme jako příležitost zákazníkům opět připravit zajímavý a jedinečný zážitek z nakupování. Stále sílí zájem o námi připravované sezónní akce nad rámec nakupování, za což jsme velice rádi. Právě pro nejmenší připravujeme akce vůbec nejraději, protože jsou to ti nejvděčnější návštěvníci, kteří svou bezprostřední radost ihned vracejí zpět," říká Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet.

Další akce v okolí

Festival Mezi ploty - Praha

30.05.2020 - 31.05.2020
Psychiatrická léčebna…

Nabitý line-up slavného festivalu Mezi ploty, který se odehraje už 30. a 31. května, potvrzuje jeho obrovskou žánrovou…

I online akce: Ondřej Vavrečka & Ve…

31.05.2020 - 31.05.2020
Pragovka Gallery Rear

V rámci doprovodného programu k výstavě Last Aid proběhne performance ŠURŠÁNÍ Ondřej Vavrečky (FAMU) a Veroniky…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

01.06.2020 - 01.06.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Dolce far niente: dernisáž a koment…

04.06.2020 - 04.06.2020
Pragovka Gallery Rear a…

V Pragovka Gallery proběhne 4. 6. 2020 od 18:00 Dolce far niente.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete