Statistika našeho portálu

  • 95 245 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Hi-Tech venkovní hry pro celou rodinu - Praha

16.02.2020 - 30.11.2020 Praha

QuestWorld provozuje hi-tech venkovní hry s rozšířenou realitou. Jediné hry svého druhu v ČR. Skvělá a chytrá zábava pro rodiny, partu přátel nebo jako teambuilding. Hry pro až 200 hráčů přivezeme kamkoliv po ČR!

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
MČ Vršovice, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Následující hry využívají technologii rozšířené reality. Průvodcem hrou je zapůjčený iPad, hráči navíc dostávají na cestu ActionPack plný vychytávek pro dokončení mise. Doporučený počet hráčů je 4, herní čas je nastavený na cca 130 minut. Rezervace nutná, lze kdykoliv měnit alespoň 24 hodin předem. Hry jsou dostupné v češtině i angličtině.

Operace Mindfall

Je James Bond vaše druhé já? Máte po ruce tým speciálních agentů? Pokud ano, potřebujeme právě vás! Poslední fáze utajovaného výzkumu na ovládnutí lidské mysli právě nastala a je nutné zastavit šíření viru a zachránit tak lidstvo! Operace Mindfall je tajná mise, na které hráči zachraňují svět před virovou epidemií vyvolanou bio-tech korporací, která chce ovládnout svět. Hru lze hrát i v módu "Souboj 2 týmů" - unikátní mač až pro 8 hráčů!

Magický Portál

Chcete se na okamžik stát Indiana Jonesem a osvobodit svět od příšer, které zničí vše, co se jim objeví v cestě? Najděte magické krystaly a zavřete kouzelný portál. Ocitněte se na chvíli v pohádkovém světě a staňte se hrdinou! Vyzkoušejte absolutní novinku na českém trhu v podobě venkovního dobrodružství s rozšířenou realitou. Tato hi-tech geolokační úniková hra je v České republice jedinou svého druhu.


Následující hry nevyužívají technologii rozšířené reality. Lze je hrát kdykoliv bez nutnosti rezervace - ta je pouze dobrovolná a slouží k předejití potkání dalšího týmu na trase. Doporučený počet hráčů je 2-3. Herní doba je bez omezení, ale neměla by trvat déle než 3 hodiny. Hra probíhá na mobilním telefonu (Android), který je průvodcem hrou.

Fantom Sapy

V Sapě za záhadných okolností zmizela vietnamská holčička Kim-Ly. Spolu s jejím bratrem Baem se vydáváte na dobrodružnou cestu za její záchranou. Policie pátrání pozastavila. Po Kim-Ly se prostě slahla zem. Jako by jí ani neunesl člověk...

Vydejte se do malé Hanoie a zažijte s přáteli to "nejasijštější" místo v Praze. Autentická kuchyně, nepřeberné množství barev a vůní, klasický asijský shon a organizovaný chaos. Areál tržnice Sapa poznáte skrze hru Fantom Sapy. Hru můžete spojit s nezapomenutelným gastrozážitkem nebo bláznivými nákupy po dokončení!

Kurýr

Na stůl vám přistál další kšeft od společnosti, která je v podsvětí známá jako Syndikát. Dáváte dohromady tým a jde se na věc. Tahle práce za super peníze se tváří jednoduše, ale zdání někdy klame...

Cíl je jednoduchý - doručit. Pravidla se nemění - nezajímá vás, co vezete a nechcete znát žádná jména. A nebo snad chcete?

Mapa

Další akce v okolí

Online: Oslavte Mezinárodní den bal…

17.05.2021 - 24.05.2021
Praha

Přepravce GLS se letos opět zapojí do neoficiálních celoevropských oslav Mezinárodního dne balíků. Pro letošní rok si…

Online: Jak řešit konflikty s dětmi…

18.05.2021 - 18.05.2021
Praha

Poznejte principy efektivní výchovy a naučte se řešit konflikty tak, aby nikdo nezůstal poražený!

Online: Tradiční suroviny a jídla n…

23.05.2021 - 23.05.2021
Praha

Významná etnoložka a historička, Katarína Nádaská, nám již tradičně ve své fascinující online přednášce hlubokou lžící…

Klasika a hudba z filmů a pohádek -…

18.06.2021 - 18.06.2021
Karmelitská 2/4, 118 00…

Koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie zejména pro rodiny s dětmi.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 18. květen

Dnes má svátek Nataša

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete