Statistika našeho portálu

  • 94 291 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Historické vánoční trhy na zámku Brandýs nad Labem

07.12.2013 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Městská historická garda, o. s.Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslavpořádají HISTORICKÉ VÁNOČNÍ TRHY"MÁME RÁDI ZVÍŘATA"DNE 7. PROSINCE 2013 NA BRANDÝSKÉM ZÁMKU10.00   - 17.30 hodinVstupenka v podobě psí a kočičí konzervy či granulované stravy bude předána útulku, který své svěřence přiveze na zámek.Herec pan Zdeněk Srstka bude opět moderátorem celé akce.Je připraven bohatý program, ve kterém…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Městská historická garda, o. s.
Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

pořádají
 
HISTORICKÉ VÁNOČNÍ TRHY
"MÁME RÁDI ZVÍŘATA"

DNE 7. PROSINCE 2013 NA BRANDÝSKÉM ZÁMKU
10.00   - 17.30 hodin

Vstupenka v podobě psí a kočičí konzervy či granulované stravy bude předána útulku, který své svěřence přiveze na zámek.

Herec pan Zdeněk Srstka bude opět moderátorem celé akce.

Je připraven bohatý program, ve kterém se budou průběžně celý den představovat nejen zvířátka  ze  3 útulků, ale  také  Wachter team z Nového Boru, který představí výcvik psů k ochraně osob a ostraze majetku.  Pestrá společnost, o.p.s., bude  prezentovat  problematiku asistenčních pejsků, kdy si i návštěvníci mohou vyzkoušet, jak psí pomocník pomáhá a co všechno umí.  Dalším hostem bude Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.,  nebudou chybět ani chovatelé fretek atd.
Zúčastněné útulky zde mají možnost najít opuštěným zvířatům nový domov.
Těšit se můžete na historický program s vystoupením hudebních, tanečních, šermířských skupin. S novým programem vystoupí známá Xena – ohňová show. Předvánoční  atmosféru navodí dobové stánky a řemesla. Milovníkům dobrot bude otevřena historická černá kuchyně zámku, kde se bude vařit na otevřeném ohni mnoho lahůdek.
Celý den bude otevřena výstava obrazu paní Aleny Srstkové, manželky pana Zdeňka Srstky v divadelním sále zámku. Své vlastní výrobky budou také prodávat dětí, žáci a studenti ze škol a školských zařízení města a výtěžek předají vybranému útulku.
Možná se podaří splnit několika  zvířátkům sen o teplém pelíšku, o plném bříšku a o dobrém pánovi a někteří lidé získají nejlepšího přítele.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Drakiáda - Nupaky

18.10.2020 - 18.10.2020
Nupaky

Přijďte na tradiční Drakiádu

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete