Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Hocico - Rock Café Praha

28.02.2013 Praha

HOCICO – HISPÁNSKÁ, TVRDĚ ELEKTRONICKÁ HVĚZDA SE CHYSTÁ POPRVÉ DO PRAHYDvojice Hocico z Mexika položila základy tvrdě elektronickému žánru aggrotech a patří už od roku 1993 po celém světě k jednomu z novodobých hudebních kultů. Jejich koncerty jsou v zahraničí situovány do hal pro tisíce fanatických návštěvníků a jejich alba vydává renomovaný label Out of Line. 28. února 2013 bude milovníky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Rock Café, Národní 20
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

HOCICO – HISPÁNSKÁ, TVRDĚ ELEKTRONICKÁ HVĚZDA SE CHYSTÁ POPRVÉ DO PRAHY

Dvojice Hocico z Mexika položila základy tvrdě elektronickému žánru aggrotech a patří už od roku 1993 po celém světě k jednomu z novodobých hudebních kultů. Jejich koncerty jsou v zahraničí situovány do hal pro tisíce fanatických návštěvníků a jejich alba vydává renomovaný label Out of Line. 28. února 2013 bude milovníky ostřejší elektroniky čekat v klubu Chapeau Rouge elektronická slavnost, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Navíc Erk Aicrag a Racso Agroyam předvedou na jednom z vůbec prvních koncertů v příštím roce novinku "El Último Minuto (Antes de que Tu Mundo Caiga)”, který vychází 7. prosince po dvouleté pauze. Mexická dvojice novinku charakterizuje jako "jejich zatím vůbec nejtvrdší desku" a při její tvorbě se řídila zásadní otázkou: "Jakou hudbu si pustíš ve své poslední minutě? Tanči na Apokalypsu, baby, protože zítra by už mohlo být na všechno pozdě!" Mexičany doplní v line-upu německá electro smečka Digital Factor. I když trojice z Lipska funguje na scéně téměř 20 let, v Čechách je začínáme více registrovat až v poslední době – premiérově se ukázali jako předskok na úplně posledním koncertu Vanessy v Meetfactory a uviděli jsme je i v Praze a Bratislavě před legendárními Front Line Assembly. Digital Factor vydali prozatím poslední desku Trialog" v loňském roce a to jim vyneslo i možnost zahrát si na posledním ročníku prestižní polské Castle Party. Na večírku se navíc po pětileté pauze znovu naživo představí i domácí projekt mulpHia, který předvede svojí zbrusu novou show i nahrávky z desek, které vyšly v koncertní pauze.

Více o mulpHia najdete na portálu www.czscene.cz.

Vstupné:

320,- Kč

Vstupenky můžete objednat

zde

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online: Festival 13+ - celá ČR

20.01.2021 - 23.01.2021
Divadlo v Dlouhé

12. ročník divadelní přehlídky nejen pro teenagery

Online: LiStOVáNí - celá ČR

27.01.2021 - 27.01.2021
Praha

Online verze scénického čtení „LiStOVáNí“.

Online: Benefiční stream pro sedmič…

29.01.2021 - 29.01.2021
Praha

Benefiční stream pro Klub 007 Strahov.

Online: Petr Bende - celá ČR

31.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Všechno nejlepší pro Nadaci prof. Vejdovského.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete