Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Hocico - Rock Café Praha

28.02.2013 Praha

HOCICO – HISPÁNSKÁ, TVRDĚ ELEKTRONICKÁ HVĚZDA SE CHYSTÁ POPRVÉ DO PRAHYDvojice Hocico z Mexika položila základy tvrdě elektronickému žánru aggrotech a patří už od roku 1993 po celém světě k jednomu z novodobých hudebních kultů. Jejich koncerty jsou v zahraničí situovány do hal pro tisíce fanatických návštěvníků a jejich alba vydává renomovaný label Out of Line. 28. února 2013 bude milovníky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Rock Café, Národní 20
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

HOCICO – HISPÁNSKÁ, TVRDĚ ELEKTRONICKÁ HVĚZDA SE CHYSTÁ POPRVÉ DO PRAHY

Dvojice Hocico z Mexika položila základy tvrdě elektronickému žánru aggrotech a patří už od roku 1993 po celém světě k jednomu z novodobých hudebních kultů. Jejich koncerty jsou v zahraničí situovány do hal pro tisíce fanatických návštěvníků a jejich alba vydává renomovaný label Out of Line. 28. února 2013 bude milovníky ostřejší elektroniky čekat v klubu Chapeau Rouge elektronická slavnost, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Navíc Erk Aicrag a Racso Agroyam předvedou na jednom z vůbec prvních koncertů v příštím roce novinku "El Último Minuto (Antes de que Tu Mundo Caiga)”, který vychází 7. prosince po dvouleté pauze. Mexická dvojice novinku charakterizuje jako "jejich zatím vůbec nejtvrdší desku" a při její tvorbě se řídila zásadní otázkou: "Jakou hudbu si pustíš ve své poslední minutě? Tanči na Apokalypsu, baby, protože zítra by už mohlo být na všechno pozdě!" Mexičany doplní v line-upu německá electro smečka Digital Factor. I když trojice z Lipska funguje na scéně téměř 20 let, v Čechách je začínáme více registrovat až v poslední době – premiérově se ukázali jako předskok na úplně posledním koncertu Vanessy v Meetfactory a uviděli jsme je i v Praze a Bratislavě před legendárními Front Line Assembly. Digital Factor vydali prozatím poslední desku Trialog" v loňském roce a to jim vyneslo i možnost zahrát si na posledním ročníku prestižní polské Castle Party. Na večírku se navíc po pětileté pauze znovu naživo představí i domácí projekt mulpHia, který předvede svojí zbrusu novou show i nahrávky z desek, které vyšly v koncertní pauze.

Více o mulpHia najdete na portálu www.czscene.cz.

Vstupné:

320,- Kč

Vstupenky můžete objednat

zde

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Online Festival francouzského filmu…

19.11.2020 - 25.11.2020
Praha

23. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci 2019/2020.

Koncert Společná věc - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
Betlémská kaple

Přijďte prožít spojení velkoplošné projekce a tónů z tajemného Vodnářského zvonu při hře barev a příběhů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete