Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Horymírova sváteční jízda - Praha Radotín

27.02.2016 Praha

…a opět Horymír!Jízda slavného reka, jejíž "první ročník" je lehce zahalen tajemstvím Starých pověstí českých, bude mít již páté pokračování! Tentokráte přijede vladyka se svým doprovodem navštívit Radotín v sobotu 27. února.Taková událost se samozřejmě neobejde bez řady dalších příjemných a zajímavých záležitostí. Myslím, že občané radotínští si již zvykli, že Horymírův odjezd či příjezd je…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
na náměstí Sv. Petra a Pavla
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

…a opět Horymír!
Jízda slavného reka, jejíž "první ročník" je lehce zahalen tajemstvím Starých pověstí českých, bude mít již páté pokračování! Tentokráte přijede vladyka se svým doprovodem navštívit Radotín v sobotu 27. února.

Taková událost se samozřejmě neobejde bez řady dalších příjemných a zajímavých záležitostí. Myslím, že občané radotínští si již zvykli, že Horymírův odjezd či příjezd je doprovázen masopustní zabíjačkou, a bude tak tomu i tentokráte. Pochutiny pro děti také rozhodně nebudou chybět, a nápojů, ježkovy zraky, těch bude! Nejrůznějších a pro každého.

Své lotroviny bude prezentovat proslulá šermířská parta Alotrium z Černošic v čele s proslulým šermířem José J. Kutílkem, k zabíjačce a i "jen tak" bude vyhrávat harmonika paní Cyrnerové a pozor: Tentokráte zahraje hrdinovi, jeho doprovodu i nám všem irská kapela. Možná přijde i kovář, prodej zajímavých věcí také nebude chybět.

A všechno toto začne, včetně zabíjačky, na náměstí Sv. Petra a Pavla v pravé poledne, tedy ve 12 hodin. Horymír pak dorazí v 16 hodin (neb cesta z Neumětel dlouhá jest).

Jeho příjezd a oficiální uvítání bude doplněno krátkým programem, který si necháme jako překvapení. Jen prozradíme, že nebude chybět tradiční fanfára na zahájení jezdecké sezóny 2016. Kdo se nedostaví, zaváhá!

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Mint Market Praha listopad - Praha

28.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Připravte se na Vánoce včas a bez stresu. Přijďte o víkendu 28. - 29. listopadu na MINT Market do haly 11 a 13 v areálu…

Online Rozsvícení vánočního stromu,…

29.11.2020 - 29.11.2020
Praha

V rámci online programu Jablonecký advent se můžete těšit nejen na sérii pátečních vystoupení nebo novoroční projev…

Online: Sv. Mikuláš a rozsvícení vá…

05.12.2020 - 05.12.2020
Velká Bystřice

Rozsvícení vánočního stromku (online)

Online Rozsvícení vánočního stromu …

06.12.2020 - 06.12.2020
Praha

Zahajme Vánoce v Dolních Kounicích.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete