Statistika našeho portálu

  • 99 257 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hradecký slavík 2018 - Hradec Králové

09.05.2018 Hradec Králové

Mezi oblíbené kulturní akce konané ve východočeské metropoli Hradci Králové patří již několik desetiletí i soutěž ve zpěvu národních písní "Hradecký slavík", kterou můžete navštívit v průběhu května. Omezení věkového limitu účastníků se pohybuje v rozmezí šesti až pětadvaceti let, což dodává soutěži na zajímavosti a pestrosti, rozdělených do několika kategorií.Na co se můžete těšitPod záštitou…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Mezi oblíbené kulturní akce konané ve východočeské metropoli Hradci Králové patří již několik desetiletí i soutěž ve zpěvu národních písní "Hradecký slavík", kterou můžete navštívit v průběhu května. Omezení věkového limitu účastníků se pohybuje v rozmezí šesti až pětadvaceti let, což dodává soutěži na zajímavosti a pestrosti, rozdělených do několika kategorií.

Na co se můžete těšit

Pod záštitou Statutárního města Hradec Králové můžete finále soutěže sledovat na vlastní oči v budově Adalbertina na třídě ČSA. Těšit se můžete na více než dvě stovky vystupujících sborů i jednotlivců, které většinou bývají rozděleni do osmi kategorií. Objektivnost hodnocení je zaručena dvěma odbornými porotami, které tvoří významní hudební pedagogové, sbormistři zdejších pěveckých sborů či hlasoví poradci. Akce splňuje propagační účel a odhaluje širší veřejnosti pěvecké talenty, které prezentují často opomíjenou složku odkazu generací našich předků.

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o atraktivnosti lidových písní i v dnešní době a jistě se připojíte k našemu hodnocení, které za vítěze celého festivalového klání považuje každého z nadšených účastníků.

Hradecký slavík 2017

Těšíme se na vás dne 9. 5. 2018.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 31. leden

Dnes má svátek Marika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete