Statistika našeho portálu

  • 92 655 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Okres Hradec Králové - Kalendář akcí

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 16

Galavečer boxu - Hradec Králové

29.02.2020 Hradec Králové

V Hradci Králové se uskuteční premiérový galavečer amatérského a profesionálního boxu v krásných prostorách PETROF Gallery pod hlavičkou MBC International.

Komentovaná prohlídka výstavy A neříkej to ve škole - Hradec Králové

01.03.2020 Hradec Králové

Komentovaná prohlídka výstavy A neříkej to ve škole… s autorkou Martinou Markovou proběhne v Labyrintu Divadla Drak Pro rodiny

Koncert Příběh lásky k MDŽ - Hradec Králové

07.03.2020 Hradec Králové

Tradiční slavnostní koncert věnovaný Vám ženám a pořádaný u příležitosti svátku žen. Zazní zde slavné melodie, árie a dueta, jejichž uměleckou inspirací byla právě ŽENA. V programu zazní nejslavnější árie z oper od: G. Puccini, G. Verdi, B. Smetana. A. Dvořák. Těšit se můžete i na slavné operetní, muzikálové i filmové melodie.

Ples Hitrádia Černá Hora - Hradec Králové

07.03.2020 Hradec Králové

Jedinečný večer, v jedinečné společnosti. Zažijte skvělou atmosféru na třech sálech: Tomáš Klus, Michal Hrůza kapela Jelen a speciální jazzový sál.

Dětský workshop Moje divadlo - Hradec Králové

08.03.2020 Hradec Králové

Víš, co je to kulisa, k čemu slouží rekvizity nebo divadelní dekorace? Napadá tě, proč je důležité přemýšlet nad tím, jak to na jevišti vypadá a kdo je to vlastně pan scénograf? Není nic jednoduššího, než si to sám vyzkoušet! Proměníme náš ateliér ve scénografickou dílnu a snad si domů odnesete i vlastní minidivadlo.

Přednáška Ladislava Zibury 40 dní pěšky do Jeruzaléma - Hradec Králové

11.03.2020 Hradec Králové

První cestovatelský stand-up v dějinách poutnictví a jediná cestovatelská projekce, která urazí úplně všechny návštěvníky. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.

Minimalismus v cestování - Hradec Králové

11.03.2020 Hradec Králové

Dejte sbohem těžkým batohům a kufrům! Nenechte si uletět přednášku o kompaktních, multifunkčních a ultralehkých vychytávkách na cesty, které dokážou výrazně snížit objem i hmotnost zavazadla, a cestujte po světě lehcí jako pírko!

Veletrh cestovního ruchu Infotour - Hradec Králové

13.03.2020 - 14.03.2020 Hradec Králové

Návštěvníci již tradičně najdou nabídky z celé České republiky, každoročně přijíždějí se svými nabídkami také vystavovatelé z Polska, Slovenska, Chorvatska, Itálie, Švýcarska,Ukrajiny a Banátu. V posledních letech se se nabídka rozšířila též o nabídku lázeňství a wellness v Maďarsku. Turisticky zajímavá místa v krajích a městech, nabídky…

Gastronomická akce Steak Party - Hradec Králové

13.03.2020 Hradec Králové

Zveme vás na jedinečnou gastronomickou akci s mistrem světového renomé p. Daliborem Navrátilem, rytířem francouzské gastronomie spojenou s ochutnávkou piv z Rodinného pivovaru 713.

Chovatelská burza Akva Tera Flora - Hradec Králové

15.03.2020 Hradec Králové

Na trzích můžete zakoupit a prodat akvarijní ryby a rostliny, terarijní zvířata, bezobratlé živočichy, živý a preparovaný hmyz, drobné savce a ptactvo, tropické rostliny, kaktusy a sukulenty, živé a neživé krmivo, přírodniny, entomologické pomůcky, odbornou literaturu a množství chovatelských potřeb.

Kategorie

pátek 28. únor

Dnes má svátek Lumír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete