Statistika našeho portálu

  • 95 507 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Hradozámecká noc - Zámek Kratochvíle - Netolice

26.08.2017 Netolice

Hradozámecká noc proběhne na zámku Kratochvíle Tichý i nadějný večer v zahradě ráje.Program večera:20.00 - 20.15 - zahájení večera 20.15 - 21.15 - divadelní představení Vokův pes Vílém odehraje Jiří Bilbo Reintinger a Sylvie Krobová 21.15 - 22.15 - zpřístupnění renesanční vily k volným prohlídkám interiérových instalací ve večerním osvětlení bez průvodce. Průvodci budou na trase přítomni a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Kratochvíle,
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Netolice

Fotogalerie k článku

Hradozámecká noc proběhne na zámku Kratochvíle 

Tichý i nadějný večer v zahradě ráje.

Program večera:

20.00 - 20.15 - zahájení večera

20.15 - 21.15 - divadelní představení Vokův pes Vílém odehraje Jiří Bilbo Reintinger a Sylvie Krobová

21.15 - 22.15 - zpřístupnění renesanční vily k volným prohlídkám interiérových instalací ve večerním osvětlení bez průvodce. Průvodci budou na trase přítomni a připraveni zodpovědět případné otázky týkající se historie zámku, instalace, apod.

20.15 - 22.15 - bude zpřístupněn kostel Narození Panny Marie s možností tichého rozjímání při vystoupení souboru renesančních fléten Harmonia (Jan Matoušek st., Jan Matoušek ml., Iva Matoušková, Eliška Holečková a Jan Čížek)

22.15 - 23.15 - koncert renesanční a barokní hudby skupiny Ritornello v zámecké zahradě

23.15 - historický ohňostroj
Během celého večera bude k volným prohlídkám otevřen zahradní domek Markéta, který nabídne výstavu Matěj a Markéta. Setkání v prostoru. Výstava prostor proměnila v grafickou dílnu obrázků Matěje Formana a zároveň se poklonila mistrům tiskařského řemesla (Martinu Boudovi, mistru tiskařské dílny v Říční ulici v Praze založené v roce 1921; panu Mikuláškovi, mistru tiskaři - poslednímu tiskaři "Grégr a syn" Heidelberk, kteří se stali nástrojem umělecké grafiky; a Jaromíru Šťouralovi, mistru tiskařských technik a sazby, grafické dílny Vysoké školy uměleckoprůmyslové) ve fotografiích Ireny Vodákové.

Zámecká zahrada bude slavnostně iluminovana svícemi a živými ohni.

K občerstvení budete moci využít zámeckou kavárnu - cukrárnu, která nabídne posezení ve večerní zahradě i v zahradním pavilónu Sloní bašta.

Vstupné

Plné vstupné - 180 Kč; snížené vstupné (děti 6 - 15 let, studenti do 26 let, senioři starší 65 let, držitelé průkazů ZTP) - 110 Kč 

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 21. červen

Dnes má svátek Alois

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete