Statistika našeho portálu

  • 90 625 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Hudební festival Ladná Čeladná 2018

03.08.2018 - 04.08.2018 Čeladná

Již počtvrté bude obec Čeladná hostit hudební festival Ladná Čeladná, který se speciálně zaměřuje na dětské návštěvníky. Akce se odehraje 3. a 4. srpna v areálu Základní školy Čeladná. Těšit se můžete na pestrý hudební program, za nímž stojí dramaturgický tým festivalu Colours of Ostrava.Hlavními hvězdami letošního ročníku jsou Aneta Langerová a David Koller. Již tradičně má v line-upu své místo…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Již počtvrté bude obec Čeladná hostit hudební festival Ladná Čeladná, který se speciálně zaměřuje na dětské návštěvníky. Akce se odehraje 3. a 4. srpna v areálu Základní školy Čeladná. Těšit se můžete na pestrý hudební program, za nímž stojí dramaturgický tým festivalu Colours of Ostrava.

Hlavními hvězdami letošního ročníku jsou Aneta Langerová a David Koller. Již tradičně má v line-upu své místo zahraniční kapela, která loni bodovala na Colours – tentokrát to budou britští The Carny Villains kombinující swing, ska, Balkán a punkrock. A tímto nekončíme, žánrová nabídka je letos opravdu bohatá – nebude chybět rock, hardrock, rokenrol, ale také gospel nebo cimbálovka.

Festival přináší rozmanitý program pro děti – divadelní představení ostravské Staré arény, populární večerníčky z dílny České televize, čtení pohádek vystupujícími umělci v rámci projektu Celé Česko čte dětem, workshopy, dílničky a dětskou zónu s trampolínou, stolními hrami či malováním na obličej.

Účinkující

David Koller, Aneta Langerová, The Carny Villains, Korben Dallas, Martin Harich, Už jsme doma & Buchty a loutky, Pěvecký sbor ZŠ Čeladná, Cimbálová muzika Úsměv, Fusion Frýdlant n. Ostravicí, Dr. Zeppelin, Bad Joker’s Cream, Vadim & Co., Downbelow, Docela, Neo Chess Sunny Rock’n’Roll Band, divadlo Stará aréna Ostrava

Vstupné

Předprodej/na místě: dvoudenní 300/350 Kč; jednodenní: 200/250 Kč, děti do 15 let: 150 Kč (do 140 cm zdarma)

Vstupenky možno zakoupit online: https://www.ticketpro.cz/festivaly/hudebni/2279816-ladna-celadna-2018.html

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete