Statistika našeho portálu

  • 93 851 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Ladná Čeladná

07.08.2020 - 08.08.2020 Čeladná

Festival Ladná Čeladná 2020 byl zrušen. Organizátoři se tak rozhodli s ohledem na aktuální situaci okolo epidemie koronaviru na Frýdecko-Místecku a Karvinsku, kde platí ode dneška zpřísněná opatření. Celý program Ladné Čeladné 2020 se tak přesouvá na rok 2021. O případných změnách v programu budeme včas informovat. Prodané vstupenky zůstávají v platnosti pro příští ročník festivalu.

Adresa a kontaktní informace

Web
www.ladnaceladna.cz

Fotogalerie k článku

Šestý ročník festivalu Ladná Čeladná, který se koná 7. a 8. srpna 2020 slibuje dva dny plné hudby, zábavy a jedinečné atmosféry.

Na rozdíl od řady hudebních festivalů, které byly kvůli epidemii koronaviru přesunuty na příští rok, se Ladná Čeladná uskuteční v původním termínu 7. a 8. srpna 2020. Organizátoři se tak rozhodli poté, co s účinností od dnešního dne, tj. 8. června, je možné pořádat akce nepřesahující ve stejný čas 500 osob. Počet vstupenek v předprodeji je proto v tuto chvíli omezený, k jejich případnému navýšení dojde až s dalším rozvolňováním pravidel ze strany české vlády.

Pokud bude epidemiologická situace nadále příznivá, tak od 22. června bude možno pořádat akce pro tisíc lidí. "Vývoj sledujeme a v případě dalšího uvolňování jsme připraveni od 1. července navýšit počet vstupenek v předprodeji. Doporučujeme nicméně zakoupit vstupenky co nejdříve, a to nejen kvůli omezenému počtu vstupenek, které můžeme dát do oběhu, ale také z důvodu jejich výhodnější ceny do konce června," vysvětlil ředitel festivalu Ladná Čeladná Jindřich Vaněk. Vstupenky lze nyní zakoupit na internetových stránkách festivalu, od 1. července budou k dispozici také v Informačním centru v Čeladné.

Kromě limitovaného počtu návštěvníků v areálu jsou organizátoři festivalu připraveni maximálně vyhovět i dalším nařízením přijatých vládou týkajících se bezpečnostních a hygienických opatření. "Pro větší bezpečnost našich návštěvníků jsme se kupříkladu rozhodli zrušit vnitřní dětskou scénu v tělocvičně. Program pro děti bude probíhat ve stanech pod širým nebem," doplnil Jindřich Vaněk.

Z hudební nabídky se návštěvníci letos mohou těšit na Janka Ledeckého, Čechomor, Vypsanou fixu, Vltavu, Pavla Dobeše a řadu dalších muzikantů a kapel. Speciálně pro děti se uskuteční koncert Mixle v piksle, za nímž stojí zpěvák Vypsané fixy Michal Mareda. Malí posluchači spolu s dospělým doprovodem jistě ocení také interaktivní hudební vystoupení Bombarďák plné chytlavých písniček a humorných scének, jejichž autorem je divadelník Jiří Jelínek. Dětská scéna dále uvede představení v podání herců ze Staré arény Ostrava a divadelní společnosti Cestovadélko. Chybět nebudou ani vzdělávací a pohybové workshopy, hry, soutěže a atrakce pro děti. "Festival Ladná Čeladná je známý pohodou rodinnou atmosférou, kvalitní hudební nabídkou a rozmanitým programem pro menší i větší děti. Věříme, že své pověsti dostojíme i na letošním šestém ročníku, konaném v době koronavirové," uzavřel Jindřich Vaněk.

Kompletní ceník vstupného a program najdete na internetových stránkách festivalu www.ladnaceladna.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Ladná Čeladná

07.08.2020 - 08.08.2020
Čeladná

Pohodový festival stvořený pro rodiny s dětmi. Šestý ročník nabídne zvučná jména českých hudebníků a kapel, bohatý…

Závod na horských kolech : Bike - Č…

22.08.2020 - 22.08.2020
Čeladná

Závod na horských kolech pro širokou veřejnost v Beskydech.

Radegast den - Nošovice

29.08.2020 - 29.08.2020
Nošovice

Radegast den, oslava správně hořkého piva Radegast, vypukne v areálu pivovaru v Nošovicích. Pivo načepované do skla,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 8. srpen

Dnes má svátek Soběslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete