Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Humorná výstava obrazů Františka Ringo Čecha - Praha

21.03.2019 - 21.04.2019 Praha

Kavárna Barley Gallery Café nacházející se na adrese Ječná 39a, v těsné blízkosti náměstí I. P. Pavlova láká návštěvníky na zážitkovou gastronomii. V prostorách architektky Věry Machoninové se totiž nachází galerie žijících umělců. Do 15. března v galerii probíhá výstava českého kontroverzního fotografa a malíře Jana Saudka, kterou 21. března vystřídá dílo všeuměla Františka Ringo Čecha.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kavárna Barley Gallery
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Z Jíloviště až do Ameriky

František Ringo Čech nezná slovo nuda, během svého života se věnoval řadě uměleckých oborů, je to zpěvák, textař, herec, moderátor, scénárista, spisovatel a v posledních letech tráví čas především malováním obrazů ve svém dřevěném domě v Jílovišti u Prahy. Své dílo uchovává v soukromých sbírkách a galeriích po celém světě. Ringův obraz Mozart a Sallieri je reprodukován v celosvětovém mozartovském katalogu, dále se se svými obrazy zúčastnil Art Expo v Convention center v New Yorku. Kousky jeho děl vlastní i herec Franco Nero nebo Arnold Schwarzenegger.

S Františkem Ringo Čechem na první jarní den

Slavnostní vernisáž s jednoduchým názvem Obrazyse koná v Barley Gallery ve čtvrtek 21. 3. v půl šesté večer. Veřejnosti se dveře výstavy otevřou 22. 3.  a vstup je zdarma. Obrazy jsou plné nadsázky a nadhledu, reflektují jeho viděni světa a osobitý humor. Návštěva výstavy spojená s dobrým jídlem a sklenkou vína je ideální způsob, jak přivítat jaro. Obrazy budou v Barley Gallery k vidění až do konce června.

Dílo Františka Ringo Čecha převezme žezlo po Janu Saudkovi, společným pojítkem obou umělců je erotická tématika. Součástí Ringovy výstavy budou i jeho slavné obrazy Zvířátka obdivují píčua Zvířátka ji hledajíspolečně se spoustou nových obrazů, ke kterým doposud neměla veřejnost přístup.

Obecně je galerie zaměřena na žijící autory, autentická díla a dává prostor i mladým umělcům. Po Františku Ringo Čechovi se návštěvníci mohou těšit na fotografie Roberta Vana.

O Barley Gallery Café

Tato kavárna v Ječné ulici v Praze vytváří oázu klidu, která je vhodným místem pro pracovní schůzky i pro posezení s kamarády. Každý den si můžete pochutnat na tříchodovém menu, čerstvém pečivu a domácích zákuscích. V Barley Gallery myslí i na zákazníky s různými potravinovými intolerancemi, a tak nabízejí bezlepkové a bezlaktózové produkty. Milým bonusem je vysokorychlostní internet.

Další akce v okolí

Online: Fragmenty metropole - celá …

18.01.2021 - 18.01.2021
Seydlerova 2835/4,…

Fotograf roku představuje v Czech Photo Centre cyklus Fragmenty metropole

Online: Jak správně argumentovat - …

19.01.2021 - 19.01.2021
Praha

Pronikněte do tajů umění argumentace a naučte se, jak svými názory nadchnout druhé!

Online: Ekologická úzkost I - celá …

19.01.2021 - 19.01.2021
Pragovka Gallery

V Pragovka Gallery proběhne první letošní synchronizovaná vernisáž - online formou v úterý 19. 1. 2021 od 18 hodin.

Online: Harry Potter Mad head show …

20.01.2021 - 20.01.2021
Praha

Harry Potter online kvíz s moderátorem v přímém přenosu ! K této hře nepotřebujete žádné znalosti ani speciální…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete