Statistika našeho portálu

  • 93 806 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Humorná výstava obrazů Františka Ringo Čecha - Praha

21.03.2019 - 21.04.2019 Praha

Kavárna Barley Gallery Café nacházející se na adrese Ječná 39a, v těsné blízkosti náměstí I. P. Pavlova láká návštěvníky na zážitkovou gastronomii. V prostorách architektky Věry Machoninové se totiž nachází galerie žijících umělců. Do 15. března v galerii probíhá výstava českého kontroverzního fotografa a malíře Jana Saudka, kterou 21. března vystřídá dílo všeuměla Františka Ringo Čecha.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kavárna Barley Gallery
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Z Jíloviště až do Ameriky

František Ringo Čech nezná slovo nuda, během svého života se věnoval řadě uměleckých oborů, je to zpěvák, textař, herec, moderátor, scénárista, spisovatel a v posledních letech tráví čas především malováním obrazů ve svém dřevěném domě v Jílovišti u Prahy. Své dílo uchovává v soukromých sbírkách a galeriích po celém světě. Ringův obraz Mozart a Sallieri je reprodukován v celosvětovém mozartovském katalogu, dále se se svými obrazy zúčastnil Art Expo v Convention center v New Yorku. Kousky jeho děl vlastní i herec Franco Nero nebo Arnold Schwarzenegger.

S Františkem Ringo Čechem na první jarní den

Slavnostní vernisáž s jednoduchým názvem Obrazyse koná v Barley Gallery ve čtvrtek 21. 3. v půl šesté večer. Veřejnosti se dveře výstavy otevřou 22. 3.  a vstup je zdarma. Obrazy jsou plné nadsázky a nadhledu, reflektují jeho viděni světa a osobitý humor. Návštěva výstavy spojená s dobrým jídlem a sklenkou vína je ideální způsob, jak přivítat jaro. Obrazy budou v Barley Gallery k vidění až do konce června.

Dílo Františka Ringo Čecha převezme žezlo po Janu Saudkovi, společným pojítkem obou umělců je erotická tématika. Součástí Ringovy výstavy budou i jeho slavné obrazy Zvířátka obdivují píčua Zvířátka ji hledajíspolečně se spoustou nových obrazů, ke kterým doposud neměla veřejnost přístup.

Obecně je galerie zaměřena na žijící autory, autentická díla a dává prostor i mladým umělcům. Po Františku Ringo Čechovi se návštěvníci mohou těšit na fotografie Roberta Vana.

O Barley Gallery Café

Tato kavárna v Ječné ulici v Praze vytváří oázu klidu, která je vhodným místem pro pracovní schůzky i pro posezení s kamarády. Každý den si můžete pochutnat na tříchodovém menu, čerstvém pečivu a domácích zákuscích. V Barley Gallery myslí i na zákazníky s různými potravinovými intolerancemi, a tak nabízejí bezlepkové a bezlaktózové produkty. Milým bonusem je vysokorychlostní internet.

Další akce v okolí

Onilne Prague Pride - Praha a celá …

03.08.2020 - 09.08.2020
Online celá ČR

Málokterá kulturní a společenská akce si za krátkou dobu svého konání vysloužila tak rozporuplnou pověst a zároveň…

Výstava "Ladislav Zelenka a České k…

03.08.2020 - 06.08.2020
Praha

Výstava "Ladislav Zelenka a České kvarteto" se uskuteční v modřanské Zvonici od 3. do 6. srpna 2020. Připomene slavného…

Letní tučňák challenge - Praha

05.08.2020 - 05.08.2020
ŽLUTÉ LÁZNĚ

Letní tučňák challenge je opět hlavně o zábavě a pomoci jiným. Nečekejte žádné světové rekordy, ale hlavně zábavu.

Vondráš ve Žlutých lázních - Praha

06.08.2020 - 06.08.2020
ŽLUTÉ LÁZNĚ

Ondřej Vyhnal alias Vondráš

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 5. srpen

Dnes má svátek Kristián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete