Statistika našeho portálu

  • 99 573 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

TERIBEAR již brzy rozhýbe celou republiku, zapojte se i vy

10.09.2020 - 30.09.2020 Praha

Hýbejte se s TERIBEAREM a zapojte se do virtuální medvědí rodiny

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha
Web
www.teribear.cz

Fotogalerie k článku

Charitativní happening Hýbejte se s TERIBEAREM je virtuální obdobou tradiční sportovně - charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Akce je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. V roce 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétní místo a stane se virtuální a skutečně bezlimitní akcí. Díky nové technologické podobě happeningu Hýbejte se s TERIBEAREM si můžeme užít pohyb a pomáhat odkudkoliv - stačí si stáhnout partnerskou běžeckou aplikaci Strava a registrovat se do databáze na www.teribear.cz. Všechny vámi zdolané kilometry se přenesou do výsledkové listiny. Za každý zaznamenaný kilometr věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Akce začíná 10. září v 10.10 hodin.

Více na www.teribear.cz

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem – powered by ŠKODA Auto je virtuální obdobou tradiční sportovně charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou, která je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát akce vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Pro zachování a možnou realizaci happeningu se Nadace Terezy Maxové dětem s partnery rozhodla dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem. Akce bude zahájena 10. září 2020 v 10:10 hod a za každý zdolaný kilometr přispějí partneři 10 Kč na konkrétní příběh pomoci. Nový formát akce je možné realizovat díky aplikaci, kterou je potřeba stáhnout si do mobilního telefonu.

 

Jak na to: stáhnout si aplikaci, zaregistrovat se na teribear.cz a začít sbírat kilometry!

 

TERIBEAR letos opouští jedno konkrétní místo a stává se bezlimitním. Díky aplikaci Strava v mobilním telefonu může pomáhat svým pohybem každý, ať je kdekoliv. Po registraci na webu www.teribear.cz a zaplacení registračního poplatku 200 Kč, můžete začít sbírat kilometry, které se přenesou do výsledkové listiny. Aplikaci Strava si stáhnete jednoduše a zdarma do svého mobilního telefonu pomocí Google Play nebo App Store. "Aplikace je bohužel pouze v angličtině, její ovládání je ale intuitivní, tak věříme, že to nebude překážka. Na našem webu je navíc přesný návod, jak aplikaci aktivovat," říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

 

Jak zprovoznit aplikaci krok za krokem se dozvíte na: https://teribear.cz/stazeni-aplikace-strava/

 

Zapojit se můžou jednotlivci i celé týmy

 

Cílem charitativního happeningu je rozhýbat českou veřejnost a zapojit ji do hnutí dobré vůle. Připojit se můžou jednotlivci, rodiny nebo firmy.  Firemní tým vytvoří i generální partner akce, ŠKODA AUTO: "Pomoc znevýhodněným dětem patří i v této nelehké době k hlavním prioritám společenské odpovědnosti ŠKODA AUTO. Proto se již pošesté stáváme hrdým generálním partnerem této sportovně-charitativní akce. Věřím, že letošní virtuální premiéra Teribeara přiláká spoustu nadšených sportovců.  Zdaleka není tak důležitý předchozí trénink a fyzička, jako snaha pomoci. Rozjeďte to letos virtuálně na svých oblíbených běžeckých nebo procházkových trasách. Každým zdolaným kilometrem pak pomůžeme znevýhodněným dětem úspěšně vyběhnout do života," říká Bohdan Wojnar, člen představenstva ŠKODA AUTO zodpovědný za lidské zdroje.

 

10 okruhů pomoci: vyberte si, komu konkrétně pomůžete

 

I přes nový koncept, cíl akce zůstává stále stejný: pomáhat opuštěným dětem svým vlastním pohybem. Každý kilometr, který bude v rámci happeningu zdolán, promění partneři v 10 korunovou konkrétní pomoc. Je na každém, aby si vybral, komu svoji pomoc konkrétně věnuje, okruhů je 10, nebo je možné vybrat pomoc bet preference. "Po každém ročníku happeningu připravíme detailní vyúčtování do koruny, ve kterém je jasně vidět, kde zdolané kilometry, a tedy také nasbírané peníze, pomáhaly. Volba je na každém účastníkovi akce," dodává Terezie Sverdlinová.

 

Můžete pomáhat ohroženým těhotným maminkám, rodinám v nouzi, maminkám z azylového domu začít znovu, návratu dětí z ústavu zpět do rodiny, podpořit pěstounskou péči a adopci, pomoci týraným dětem najít cestu z pekla, pomoci dětem z ústavní výchovy zažít radost z dětství, pomoci mladým lidem z dětského domova studovat, pomoci zahojit bolavou dětskou dušičku nebo pomoci mladým lidem stát na vlastních nohách. Více na https://teribear.cz/zakladni-informace/komu-pomahame/. Přehled toho, kde peníze z akce pomáhaly v minulém roce, je součástí tiskové zprávy.

 

Akce bude ukončena v momentě, kdy bude dosaženo předem dané částky pomoci, není tedy možné dopředu určit, kdy se to podaří.

 

Další akce v okolí

Atrium Flora slaví 20 let, slavte i…

20.03.2023 - 24.03.2023
Atrium Flora

Oblíbené pražské obchodní centrum Atrium Flora slaví 20 let od svého otevření. Přijďte ve dnech 20.–24. března na Floru…

TEDxNárodní 2023 - Praha

25.03.2023 - 25.03.2023
Radlická 333/150, Praha…

TEDxNárodní 2023 je celodenní konferencí, kde se setkávají odborníci z oblasti environmentalistiky, alternativních…

Vynášení Morany aneb Vítání jara

26.03.2023 - 26.03.2023
Stanice techniků DDM…

Přijďte se k nám do Stejšnu rozloučit se zimou a přivítat jaro. Čekají na vás rukodělné workshopy, občerstvení a bohatý…

Velký strahovský stadion pohledem d…

01.04.2023 - 01.04.2023
Velký strahovský stadion

Speciální komentovaná prohlídka Velkého strahovského stadionu s pracovními listy pro děti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 24. březen

Dnes má svátek Gabriel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete