Statistika našeho portálu

  • 102 692 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Iceman Příchovice

18.01.2014 Kořenov

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na pozoruhodný závod "Iceman Příchovice", určený pro ty fyzicky zdatné týmy sportovců disponujících širokou škálou schopností a dovedností. V jeden lednový den se ve ski areálu U Čápa koná hromadný start závodu, sestávajícího z kategorií běhu, běhu na lyžích a sjezdu.Mírně extrémní závodAčkoliv je soutěžní klání otevřeno široké veřejnosti a zajímavé ceny obdrží…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na pozoruhodný závod "Iceman Příchovice", určený pro ty fyzicky zdatné týmy sportovců disponujících širokou škálou schopností a dovedností. V jeden lednový den se ve ski areálu U Čápa koná hromadný start závodu, sestávajícího z kategorií běhu, běhu na lyžích a sjezdu.

Mírně extrémní závod

Ačkoliv je soutěžní klání otevřeno široké veřejnosti a zajímavé ceny obdrží tři nejúspěšnější závodníci v příslušných kategoriích lze konstatovat, že hlásit by se měli zvláště ti zdatní a rozhodně odvážní jedinci. Běžecký okruh závodu  je dlouhý zhruba 2,5 kilometru a čeká Vás na něm nejedna záludná zatáčka hojně zasněžená bělavým popraškem. Po předání štafety běžci na lyžích se závod přesouvá do mírně zvlněného terénu, kde je připravena zhruba 5 kilometrová trať. Sjezdařská trať pak závodníky provádí hustým lesem branek a končí u dolní stanice zdejšího vleku. V závěru pak zbývá již jen sjezdovka, kterou musí poslední člen týmu vybruslit na úseku o výměře cca 800 metrů. Zaujala-li Vás forma závodu a chtěli byste se jej zúčastnit, srdečně Vás do ski areálu U Čápa v Příchovicích zveme!

 

Iceman Příchovice - rok 2014

Letošní ročník v roce 2013 je již za námi, těšíme se na vás opět za rok!

Datum je pouze předpokládané, program se připravuje...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 19. červenec

Dnes má svátek Čeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete