Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

ILLUSIONIST CHRIS STARK - „MAGIC SHOW PRETENDER“ 2023 - Praha

07.12.2023 Praha 4

S velkým potěšením vám oznamujeme, že do Prahy zavítá světoznámý iluzionista Chris Stark, který je mnoha známými osobnostmi označován jako: „Naplno rozvinutá show“ – America's Got Talent „Novy David Copperfield“ – Michail Gorbatschow „Budoucnost magie“ – Siegfried a Roy „Další fenomén“ – Uri Geller „Neuvěřitelně působivý“ – Jay Leno

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Chris Stark vystoupí v Praze s představením "Magic Show PRETENDER" plným velkolepých až neuvěřitelných iluzí, které v kombinaci s jeho charismatem udivují diváky na celém světě. Chris je skutečný fenomén v oblasti iluzí o čemž svědčí i jeho pověst mistra manipulace. Jeho moderní přístup a magické mluvení dělají z jeho představení jedinečný zážitek pro každého diváka.

The Magic Show PRETENDER je příběh o dobrodružství mladého muže, který hledá své skutečné JÁ. Zážitek je obohacen hudbou a baletem, což společně vytváří dokonalou a nezapomenutelnou show pro celou rodinu.
Připravte se na úžasné představení plné inovativních kouzel a efektů, nezapomenutelných iluzí, nevysvětlitelných zmizení, jedinečných teleportací a čtení myšlenek.

Chris Stark, dříve známý jako Sos Jr., vystupoval v nejznámějších televizních show a účinkoval na nejprestižnějších pódiích. Jeho talent a dechberoucí show upoutali diváky ve více než 70 zemích světa včetně měst jako Paříž, Dubaj, Hong Kong či Las Vegas.

Dnes je světově nejvíce oceňovaným kouzelníkem s více než 60 mezinárodními oceněními. Kromě Davida Copperfielda, Siegfrieda & Roye a Chrise Angela je rovněž hrdým držitelem ceny "Merlin Award” – kouzelnického Oscara. Chris je sám vynálezcem a tvůrcem iluzí a vlastní největší sbírku velkorozměrných iluzí na světě s více než 120 kusy.

Mistr-iluzionista Chris Stark vás zavede do světa, kde není nic nemožného a okouzlí vás svým charismatem a kouzelnickým uměním. Přidejte se k nám a nechte se unášet do světa magie!

"Někteří by si mohli myslet, že já jsem ten, kdo vás zavádí. Naopak, mým posláním je stimulovat vás, abyste aktivně věnovali pozornost každému detailu, který máte před sebou. Potřebuji vaši plnou koncentraci a potom, když se podíváte dostatečně blízko, můžu vás přimět zapomenout na vše, co vás obklopuje, a alespoň na chvíli se ponořit do světa magie, kde se iluze stává skutečností a kde se nemožné stává možným."

Představení trvá 2 hodiny s přestávkou.

Další akce v okolí

Letní slavnosti staré hudby 2024 - …

22.07.2024 - 22.07.2024
Císařský sál

Věhlas neapoského stylu v Itálii 18. století

Letní slavnosti staré hudby 2024 - …

22.07.2024 - 22.07.2024
Kostel sv. Šimona a Judy

Sny a naděje v dílech neměckých autorů 17. století

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

23.07.2024 - 23.07.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Koncert skupiny R0XORM3N 2024 - Pra…

25.07.2024 - 25.07.2024
Pragovka Gallery,…

Pragovka Gallery vás 25. července od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Martina Káni GEOVÝBĚH. V…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete