Statistika našeho portálu

  • 97 926 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Indický večer

29.03.2013 - 30.03.2013 České Budějovice

Indický večer- České Budějovice se loučí se zimouCentrum na podporu integrace cizinců pro Jihočeský kraj pořádá v Otevřeném kulturním prostoru Kredance 29.3.2013 Indický večer. Jaro přivítáme oslavou indického svátku Holi, svátku barev.Nechte se obklopit vůní orientu a rozmanitosti. Bohatý program začíná v 19:00 uvítáním a představením pořadatelů, Vaše smysly rozproudí vystoupení tanečnic Kavity…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
České Budějovice, Otevřený kulturní prostor Kredance
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
České Budějovice

Indický večer- České Budějovice se loučí se zimou

Centrum na podporu integrace cizinců pro Jihočeský kraj pořádá v Otevřeném kulturním prostoru Kredance 29.3.2013 Indický večer. Jaro přivítáme oslavou indického svátku Holi, svátku barev.

Nechte se obklopit vůní orientu a rozmanitosti. Bohatý program začíná v 19:00 uvítáním a představením pořadatelů, Vaše smysly rozproudí vystoupení tanečnic Kavity Doodnauth a Sheely Gowda plné indického temperamentu a ochutnáte tradiční indické pokrmy. Naladěni na správnou notu vyplujete s cestovatelem za tajemstvím posvátné Gangy na místa, o kterých se Vám dosud nesnilo a dozvíte se spoustu zajímavostí o indické kultuře.

Oslavovat budeme i následující den, 30.3.2013, který věnujeme našim nejmenším. Přijďte si s rodinou užít kreativní dopoledne a zahřát se po dlouhé zimě barvami. Čekají na Vás zkušené lektorky z Ateliéru TVOR, se kterými můžete zapomenout na každodenní starosti a stát se expresivním malířem nebo se během pár okamžiků za pomoci barev na obličej proměnit v pohádkovou bytost nebo mrštnou šelmu. Barevné dopoledne můžete završit návštěvou prvního letošního Trhu U vrby.

Těšíme se na Vaši návštěvu, vstupné zdarma.

Mapa

Další akce v okolí

Orchestr nové generace Lords Of The…

06.11.2022 - 07.11.2022
České Budějovice

LORDS OF THE SOUND se vrací do České republiky s novým programem "The Music of Hans Zimmer"

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete