Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Slavkov u Brna

20.10.2013 Slavkov u Brna

Nenechte si ujít skvělý podzimní koncert Janáčkova kvarteta na zámku! Nejlepší tradice české a moravské hudebnosti, skvělé obsazení a krásné prostory zámku nabídnou v neděli 20. října 2013 od 18:00 hodin v Historickém sále vynikající koncert k příležitosti 85. výročí úmrtí Leoše Janáčka. Janáčkovo kvarteto vzniklo na brněnské konzervatoři v roce 1947 z řad studentů. Od roku 1955 ve složení Jiří…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít skvělý podzimní koncert Janáčkova kvarteta na zámku! Nejlepší tradice české a moravské hudebnosti, skvělé obsazení a krásné prostory zámku nabídnou v neděli 20. října 2013 od 18:00 hodin v Historickém sále vynikající koncert k příležitosti 85. výročí úmrtí Leoše Janáčka.
Janáčkovo kvarteto vzniklo na brněnské konzervatoři v roce 1947 z řad studentů. Od roku 1955 ve složení Jiří Trávníček, Adolf Sýkora, Jiří Kratochvíl a Karel

Krafka začalo koncertovat v zahraničí a postupně se stávalo proslulým ve všech světadílech. Padesát let činnosti si vynutilo postupné změny v obsazení. Slavkovské publikum se může těšit na Miloše Vacka (první housle), Vítězslava Zavadilíka (druhé housle), Jana Řezníčka (viola) a Břetislava Vybírala (violoncello). Svou uměleckou a interpretační úrovní se v současnosti řadí mezi špičkové soubory na mezinárodní úrovni.

Vstupenky

Kapacita sálu je omezená, proto doporučujeme vstupenky na koncert zakoupit v předprodeji v Informačním centru ve Slavkově u Brna od 24. září 2013 za zvýhodněnou cenu 180,- Kč. Na místě potom budou vstupenky nabízeny za 280,- Kč.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete