Statistika našeho portálu

  • 99 637 Akcí v kalendáři
  • 5 396 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jarní kreativní dílny 2016 - Jablonec nad Nisou

27.03.2016 Jablonec nad Nisou

Hledáte-li zajímavou náplň pro strávení příjemného dne s možností přiučit se výrobě upomínkových a dárkových předmětů, zbystřete svou pozornost. V Jablonci nad Nisou se v průběhu března koná čtyřdenní "Jarní kreativní dílna", která láká k účasti nejen malé a dospívající děti, ale samozřejmě i jejich rodiče či celé školní kolektivy.Na co se můžete těšitV Muzeu skla a bižuterie na Vás čeká obvyklý…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hledáte-li zajímavou náplň pro strávení příjemného dne s možností přiučit se výrobě upomínkových a dárkových předmětů, zbystřete svou pozornost. V Jablonci nad Nisou se v průběhu března koná čtyřdenní "Jarní kreativní dílna", která láká k účasti nejen malé a dospívající děti, ale samozřejmě i jejich rodiče či celé školní kolektivy.

Na co se můžete těšit

V Muzeu skla a bižuterie na Vás čeká obvyklý březnový ateliér, v rámci nějž si můžete vyrobit vlastní korálkovou květinu, vymalovat speciální velikonoční vajíčko či sestavit vlastní originální šperk. Radost z tvorby a vlastních výkonů je navíc utužena spoluprací s ostatními účastníky, která v dětech rozvíjí kooperativní dovednosti a dospělým slouží jako zdroj zábavy a relaxace.

Tvůrčí část je doplněna i zajímavým výkladem zabývajícím se aktuálním tématem tvůrčích dílen. V minulosti jsme se společně seznamovali s velikonočními zvyky a obyčeji, poznávali dlouhou tradici výrobu bižuterních doplňku v severních Čechách či si vytvářeli improvizovanou zahrádku korálkových květin. Věříme, že si této akce všimnou i učitelé, kteří by tvůrčí invenci a teoretické zastřešení akce mohly využít k oživení často stereotypního školního roku.

Jarní kreativní dílna 2016

neděle 27. března 2016, 9 - 17 hodin/ hlavní budova
Přijďte si do muzea ozdobit skleněné velikonoční vajíčko!

Hledáte vhodný program na Velikonoční neděli 27. března 2016? Pak neváhejte a zavítejte k nám do muzea, připravili jsme pro Vás originální tvůrčí dílnu.

Pod vedením zkušené lektorky Věry Černé si můžete vytvořit netradičně pojatou velikonoční dekoraci – skleněné velikonoční vajíčko obšité drobnými perličkami. Výroba je jednoduchá a měly by ji zvládnout všechny věkové generace, od dětí až po ty nejstarší.

Výroba perličkového velikonočního vajíčka se ve vestibulu muzea uskuteční v neděli 27. března 2016 od 9 do 17 hodin.

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete