Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

JARNÍ OTEVÍRÁNÍ STEZKY HASTRMANŮ BRNIŠTĚ 2015

16.04.2016 Brniště

I letošní jaro se bude slavnostně otevírat Stezka hastrmanů. Malé návštěvníky čekají hry, soutěže, diskotéka, dílničky i odměny ... Dorazíte s malými vodníčky i vy?Jste srdečně zváni na každoroční jarní "Otevírání Stezky hastrmanů", které proběhne dne 16. dubna 2016. Pro děti budou připravena soutěžní stanoviště, za jejichž splnění se mohou těšit na malou odměnu. Chybět nebude ani diskotéka s…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

I letošní jaro se bude slavnostně otevírat Stezka hastrmanů. Malé návštěvníky čekají hry, soutěže, diskotéka, dílničky i odměny ... Dorazíte s malými vodníčky i vy?

Jste srdečně zváni na každoroční jarní "Otevírání Stezky hastrmanů", které proběhne dne 16. dubna 2016. Pro děti budou připravena soutěžní stanoviště, za jejichž splnění se mohou těšit na malou odměnu. Chybět nebude ani diskotéka s Hastrmanem, tvořivé dílničky a samozřejmostí je také chutné občerstvení. Start bude průběžný od 13:30 hod do 16:30 hod na náměstí u obecního úřadu v Brništi.

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete