Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Jarní prázdniny si užijte ve Velkých Losinách

30.01.2019 Wellness hotel Diana

Zcela jistě se radují všechny děti, kterým začaly jarní prázdniny. Pokud chcete svým ratolestem udělat radost a užít si společně pár dnů zábavy, nenechte si ujít pobyt během jarních prázdnin v našem Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

FAMILY FRIENDLY HOTEL

Pokud patříte k těm, kteří mají rádi 100% servis a služby pro rodiny s dětmi, u nás se budete cítit jako doma. Přátelské prostředí, ochotný personál, ale zejména wellness zázemí a výtečná kuchyně promění Vaši rodinnou dovolenou v nezapomenutelný týden. Nadšeni budou u nás zejména milovníci aktivní dovolené, v tomto období především vyznavači zimních sportů jako je lyžování a běžkování

IDEÁLNÍ SJEZDOVKY PRO RODINY S DĚTMI

Podhůří Jeseníků nabízí různé typy ski areálů: Ski areál Kouty láká první šestisedačkovou lanovkou v republice, celkovou délkou sjezdovek více než 5,5 kilometru a zázemím, které se blíží alpským střediskům. Lázně Velké Losiny jsou od něj vzdáleny pouhé čtvrt hodiny autem. V Koutech nad Desnou je také Ski areál Kareš vhodný zejména pro rodiny s dětmi a zhruba deset kilometrů daleko leží i Ski areál Přemyslov se čtyřmi sjezdovými tratěmi. Lyžařský areál Červenohorské sedlo – jedno z nejznámějších středisek na severní Moravě, je od Velkých Losin vzdáleno pouhých 20 kilometrů. 

PO LYŽOVÁNÍ ZÁBAVA A RELAX V TERMÁLECH

Během jarních prázdnin Vás určitě budou zajímat pobytové balíčky Přespěte a relaxujte a také Přespěte a povečeřte. V rámci nich totiž získáte slevu 15% na pobyt. Tato speciální akce platí pro pobyty uskutečněné od 1. 3. - 31. 3. 2019. 

Základem pojetí našeho termálního parku je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a jejich relaxační účinek. Poskytujeme maximální zdroj pro dosažení harmonie těla a mysli. Děti se u nás také dosyta vyřádí a užijí si mnoho zábavy a legrace ve vnitřním dětském bazénu. Velmi oblíbené jsou také nabité animační programy pro děti, které udělají z vaší návštěvy termálního parku nezapomenutelný zážitek. Děti budou odcházet příjemně unavené se širokým úsměvem na tváři.

Proto neváhejte a včas si u nás rezervujte svůj pobyt během jarních prázdnin. 

Mapa

Další akce v okolí

Preludium Aloise Motýla - Šumperk

04.02.2019 - 18.03.2019
Klášterní Kostel…

Letošní 46. ročník festivalu Preludium Aloise Motýla se dramaturgicky vrací k původnímu konceptu, a to pomoci v počátku…

Fenomén uzdravení - Zábřeh

16.02.2019 - 16.02.2019
Gymnázium, nám.…

Celosvětové aktivity Kruhu přátel Bruno Gröninga

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete