Statistika našeho portálu

  • 98 415 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Jarní show s vtipy - Obchodní centrum Fontána Karlovy Vary

13.04.2013 - 25.04.2013 Karlovy Vary

V sobotu 13. dubna od 15 do 18 hodin se v Obchodním centru Fontána v Karlových Varech uskuteční jarní módní představení plné zábavy, stylu, inspirace a především zajímavých hostů. Mezi ně patří například zpěvák Ben Cristovao a kreslíři Mirek Vostrý a Míra Šticha. Tito humoristé a ilustrátoři v rámci programu zahájí vernisáží svoji výstavu vtipů "15 let kresleného humoru", která v OC Fontána…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Obchodní centrum Fontána Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

V sobotu 13. dubna od 15 do 18 hodin se v Obchodním centru Fontána v Karlových Varech uskuteční jarní módní představení plné zábavy, stylu, inspirace a především zajímavých hostů. Mezi ně patří například zpěvák Ben Cristovao a kreslíři Mirek Vostrý a Míra Šticha. Tito humoristé a ilustrátoři v rámci programu zahájí vernisáží svoji výstavu vtipů "15 let kresleného humoru", která v OC Fontána potrvá do 25. dubna.

 "Jaro chceme v Obchodním centru Fontána přivítat v inspirativním a zábavném duchu. Přehlídkou módních trendů pro období jaro/léto 2013 naši show zahájíme a navážeme představením stylů v líčení, ve zdravém přístupu k životu a v neposlední řadě předvedeme návštěvníkům netradiční vlasovou show. V rámci programu vyvrcholí soutěž o proměnu, která proběhne přímo před zraky přítomných. Jarní odpoledne zpříjemní vystoupení zpěváka Bena Cristovaa," uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Sobota 13. dubna se v OC Fontána ponese nejen v zábavném, ale i humorném duchu. Neobvyklá vernisáž totiž zahájí výstavu vtipů dvou kreslířů Mirka Vostrého a Míry Štichy s názvem "15 let kresleného humoru". Oba se věnují kresleným vtipům od roku 1998 a touto výstavou chtějí společně s návštěvníky oslavit toto své výročí kresleného humoru. Výstava potrvá do 25. dubna.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Orchestr nové generace Lords Of The…

04.11.2022 - 05.11.2022
Karlovy Vary

LORDS OF THE SOUND se vrací do České republiky s novým programem "The Music of Hans Zimmer"

Koncert Společná věc - Karlovy Vary

04.10.2022 - 04.10.2022
Lidový dům

Unikátní velkoplošná projekce spojená s tóny tajemného nástroje – Vodnářského zvonu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete