Statistika našeho portálu

  • 94 758 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Jarní víkend s raftingem

11.04.2014 - 13.04.2014 Kašperské Hory

Užijte si lehce adrenalinový víkend s raftingem na horách v příjemném komfortním hotelu s wellness centrem a širokou nabídkou aktivit.Horní úsek Otavy je pro rafting splavný jen několik dnů v roce. V polovině dubna tak můžete prožít na jinak poklidné Šumavě skvělé, lehce adrenalinové dobrodružství, na které budete dlouho vzpomínat…Splouvá se peřejnatý úsek od soutoku řek Vydry a Křemelné, který…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Užijte si lehce adrenalinový víkend s raftingem na horách v příjemném komfortním hotelu s wellness centrem a širokou nabídkou aktivit.

Horní úsek Otavy je pro rafting splavný jen několik dnů v roce. V polovině dubna tak můžete prožít na jinak poklidné Šumavě skvělé, lehce adrenalinové dobrodružství, na které budete dlouho vzpomínat…
Splouvá se peřejnatý úsek od soutoku řek Vydry a Křemelné, který vede překrásnou přírodou národního parku. Splutí trvá cca 2 hodiny (včetně přípravy) a končí v Radešově u mostu. Součástí našich služeb je také doprava z hotelu tam i zpět a teplé nápoje na dojezdu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 26. leden

Dnes má svátek Zora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete