Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jarní vinařská stezka 2018 - Pavlov

23.03.2018 - 25.03.2018 Pavlov

Víno můžeme bez jakýchkoliv výhrad nazvat nápojem králů, o čemž svědčí jeho obliba trvající již více než dvě tisícovky let. I v Čechách a na Moravě se v průběhu kalendářního roku můžete přesvědčit i o jedinečnosti vína hned na několika specializovaných akcí. Mezi ty nejoblíbenější patří "Jarní vinařská stezka", konající se v ráji všech pěstitelů vinné révy, městě Pavlově.Co Vás na akci čekáBěhem…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pavlov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Pavlov

Fotogalerie k článku

Víno můžeme bez jakýchkoliv výhrad nazvat nápojem králů, o čemž svědčí jeho obliba trvající již více než dvě tisícovky let. I v Čechách a na Moravě se v průběhu kalendářního roku můžete přesvědčit i o jedinečnosti vína hned na několika specializovaných akcí. Mezi ty nejoblíbenější patří "Jarní vinařská stezka", konající se v ráji všech pěstitelů vinné révy, městě Pavlově.

Co Vás na akci čeká

Během dvou březnových dní se účastníci této akce dozví mnohé z historie i současnosti pěstování a výroby vína, ochutnají desítky výjimečných vzorků, projdou se malebným městečkem s nezaměnitelnou atmosférou a stráví i několik desítek hodin zábavy a pestrého společenského programu. První část akce zavede milovníky vína do hotelu Pavlov, kde je pro ně nachystána páteční degustace místních vín.

Během soboty pak každý ze zúčastněných obdrží mapu s plánkem a dle vlastního tempa se prochází po jednotlivých zastávkách po Pavlově, kde ochutnává vybrané vinné vzorky a seznamuje se specifiky jednotlivých sklípků a jejich majitelů. Součástí akce je i anketní soutěž o šampióna Jarní vinařské stezky, večerní raut s hudebním doprovodem či hra seznamující soutěžící se zajímavostmi Chráněné krajinné oblasti Pálava. Vzhledem k omezenému počtu účastníků vyzýváme každého ze zájemců o urychlenou registraci na tuto báječnou gastronomickou akci!

Jarní vinařská stezka 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hustopečský masopust - Hustopeče

04.02.2023 - 04.02.2023
ulice Na Hradbách

Třináctý ročník Hustopečského masopustu Na Turhandlích se uskuteční první únorovou sobotu v ulici Na Hradbách v…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete