Statistika našeho portálu

  • 99 628 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Slavkov u Brna

30.03.2013 Slavkov u Brna

Již v sobotu 30. března 2013 se můžete těšit na první letošní akci v zámeckém parku. Zámek Slavkov - Austerlitz ve spolupráci s Jezdeckým klubem Acaballado stáje Němčany pořádá Jarní vyjížďku u příležitosti zahájení jezdecké sezóny. Narozdíl od Hubertovy Jízdy, která celou sezónu ukončuje, je Jarní vyjížďka nesena v lehkém, crazy duchu a je volně inspirována masopustním veselím. Jezdci jsou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Již v sobotu 30. března 2013 se můžete těšit na první letošní akci v zámeckém parku. Zámek Slavkov - Austerlitz ve spolupráci s Jezdeckým klubem Acaballado stáje Němčany pořádá Jarní vyjížďku u příležitosti zahájení jezdecké sezóny. Narozdíl od Hubertovy Jízdy, která celou sezónu ukončuje, je Jarní vyjížďka nesena v lehkém, crazy duchu a je volně inspirována masopustním veselím. Jezdci jsou oblečeni v maškarních kostýmech a svými vystoupeními se snaží i na návštěvníky přenést uvolněnou "jarní náladu".

Jarní vyjížďky se zúčastní 25 jezdců na koních, kteří budou slavnostně dekorováni. Hlavní část programu bude, vedle zahájení starostou města, i drobné dovednostní soutěže a vystoupení jezdecké skupiny Kristýny Lejskové.

Pro malé návštěvníky bude připravena možnost se povozit na ponících. Součástí celé akce, je i vítání jara a loučení se zimou, formou vynášení Morany.

Jarní vyjížďka se v zámeckém parku uskuteční v čase od 13.00 do 15.00 hodin, vstup do parku je zdarma.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete