Statistika našeho portálu

  • 97 918 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

JARO - DESIGN - GASK - Středočeský kraj

09.04.2022 Středočeský kraj

Přivítejte s námi jaro na akci JARO – DESIGN – GASK, která proběhne 9. dubna od 10:00 do 18:00 ve štábním domě a přilehlých zahradách GASK v Kutné Hoře! JARO – DESIGN – GASK, to je celodenní komponovaný program plný inspirace a zábavy pro celou rodinu, spojený s uměním, hudbou, divadlem i gastronomickými zážitky.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
GASK
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Návštěvníci budou mít výjimečnou příležitost setkat se napřímo s vybranými tvůrci českého designu a výtvarného umění, kteří dlouhodobě spolupracují s galerií. GASK pro Vás vybral ty nejzajímavější kousky z různých oblastí designu od šperků přes bytové doplňky až po oděvy. Nejen originální vizuální stránka, ale taky kvalita, ekologie a s ní související životnost jsou základními principy tohoto design marketu. Z akce v GASK si odnesete designové kousky a i sami se můžete aktivně podílet na tvorbě designových výrobků během workshopů s umělci.
 
Co Vás dále čeká?
11:00 - Loutkové divadlo Cirkusárium od souboru Toy Machine + hudební formace Živý Jukebox (štábní domek, 2. patro)
13:00 - Výtvarná dílna pro rodiče s dětmi od 6ti let Probuzená naděje
15:00 - Komentovaná prohlídka výstavy Hybrid Landscapes umělkyně Julie Kopové spolu s kurátorkou výstavy Adrianou Primusovou (předsálí Galerie IV.)
15:30 - Komentovaná prohlídka výstavy předního českého sklářského designéra Jaroslava Bejvla s názvem … za Karlínským viaduktem s  kurátorkou Vandou Skálovou (Whitebox)
16:00 - Povídání s divadelní teoretičkou Kateřinou Bohadlovou o dějinách barokního divadla a jeho současných podobách v rámci přednášky z cyklu Tvář baroka (barokní lékárna) 
18:00 - Divadelní představení divadelního spolku s názvem Tři ženy a zamilovaný lovec (refektář)
Hlavní část programu akce JARO – DESIGN – GASK se bude konat v oblíbených zahradách Galerie Středočeského kraje a v přilehlém štábním domku. Těšíme se, že společně načerpáme energii z prvních jarních paprsků!
Nechte se (s)vést designem!
 
Kdo se akce zúčastní?
Houpajda, Dřevohra, Aura Original, Stellion, Anninné, Funny Ties, Lucie Mouchová, Botanica, Petra Hamplová, Lucie Tvrdíková, EM Fashion, Flamea, TF Šité drobnosti, Vinná, David s Dlátem, Poketo, Louka Les X Design, Blaho, Concretně, Košilela, Ludmila Šenky, Asined.garden, Teabag, Dubová Hlava, Život je krásný!, Mýdlice, Jelen z Misek, Lemanta, Al Andalous, Věčný hlad od restaurace Čtyři Sestry, Vinařství HORT, Vinařství Žáček Kutná Hora, Můj Falafel, Magnetic Cider, Měšťanský pivovar Kutná Hora
Více informací o designérech a dalších účastnících najdete ZDE.

Mapa

Další akce v okolí

Třebsínské zvonění - Středočeský kr…

02.07.2022 - 02.07.2022
Louky nad Třebsínem

Hudebně edukační festival, lákající širokou veřejnost svou rozmanitostí a záběrem. Původně tradiční country festival se…

Příměstský tábor Škola šermu - Břez…

01.08.2022 - 05.08.2022
Mateřské centrum…

V dobách největší slávy antického Říma se davy bavily sledováním krvavých soubojů na život a na smrt. Gladiátorské boje…

MKD: Přes hranici - Mělník

16.08.2022 - 16.08.2022
Masarykův kulturní dům…

Film

MKD: Hatha Jóga - Mělník

17.08.2022 - 17.08.2022
Sady u MKD

Lekce pro dospělé

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 2. červenec

Dnes má svátek Patricie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete