Statistika našeho portálu

  • 99 253 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jaro na Blatech 2018 - Veselí nad Lužnicí

12.05.2018 Veselí nad Lužnicí

Přijměte naše pozvání na populární cykloturistickou jízdu uchvacující blatskou krajinou jižních Čech, která patří k nejoblíbenějším akcím této oblasti v průběhu celého roku. V rámci této jízdy nazvané "Jaro na Blatech" se můžete těšit nejen na vstřícnou atmosféru nesoutěžního klání, milé lidi z řad organizátorů i účastníků, ale především pak na ojedinělou atmosféru vesniček s architekturou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
sportovní areál
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Veselí nad Lužnicí

Fotogalerie k článku

Přijměte naše pozvání na populární cykloturistickou jízdu uchvacující blatskou krajinou jižních Čech, která patří k nejoblíbenějším akcím této oblasti v průběhu celého roku. V rámci této jízdy nazvané "Jaro na Blatech" se můžete těšit nejen na vstřícnou atmosféru nesoutěžního klání, milé lidi z řad organizátorů i účastníků, ale především pak na ojedinělou atmosféru vesniček s architekturou selského baroka.

Na co se můžete těšit

Pravidelný květnový termín tohoto sportovně-relaxačního výjezdu láká k účasti nadšené amatéry i občasné cyklisty, pro něž celodenní program započíná ve zdejším sportovním areálu. Vybírat můžete z různých tras, jejichž výměra se pohybuje mezi 20 až 110 kilometry. Známá je i pravidelná přestávka v Informačním centru Jaderné elektrárny Temelín, kde je pro všechny připraveno drobné občerstvení. Projíždět budete naučnou stezkou Borkovická blata, navštívíte národopisnou expozici Blatská kovárna či muzeum historických vozidel v Pořežanech.

Jsme zkrátka rádi, že se v naší komplexní nabídce kulturních a společenských akcí nechybí podniky obohacující účastníky čarokrásnými zážitky v mnoha směrech a oblastech.

Jaro na Blatech 2018

19. ročník cykloturistické jízdy podmanivou blatskou krajinou vedoucí přes svérázné vesnice mikroregionu Veselsko s typickou blatskou architekturou, ukázkou blatských krojů.

Trasy od 20 do 130 km.

Pořádá: Město Veselí nad Lužnicí, nám. T. G. Masaryka 26, 391 81 Veselí nad Lužnicí, tel. 381 548 180, e-mail: info@veseli.cz, www.veseli.cz.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 29. leden

Dnes má svátek Zdislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete