Statistika našeho portálu

  • 97 585 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Jazzová dílna

11.07.2013 Jihlava

Jihlava v posledních letech ožívá jazzem v celé své kráse a jazzová dílna na sebe nenechala dlouho čekat. V rámci kulturního festivalu VYSOČINA FEST přivítáme na Jazzové dílně špičkové hudebníky, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a vědomosti.Patronem Jazzové dílny bude Peter Lipa – nejvýznamnější osobnost slovenské jazzové scény. Další workshopy budou probíhat také pod vedením brněnského…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jihlava v posledních letech ožívá jazzem v celé své kráse a jazzová dílna na sebe nenechala dlouho čekat. V rámci kulturního festivalu VYSOČINA FEST přivítáme na Jazzové dílně špičkové hudebníky, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a vědomosti.

Patronem Jazzové dílny bude Peter Lipa – nejvýznamnější osobnost slovenské jazzové scény. Další workshopy budou probíhat také pod vedením brněnského saxofonisty Radima Hanouska s pianistou Vítkem Křišťanem nebo baskytaristy Michaela Krásného.

Akce se mohou zúčastnit jak začátečníci, mírně pokročilí i profesionální hráči. V průběhu workshopu se účastníci zdokonalí jak ve hře na nástroj, tak v hudební jazzové teorii a zajímavostech o jazzu. Celý den zakončí jazzový dvojkoncert Petera Lipy a skupiny Quatro Formaggi.

 

Mapa

Další akce v okolí

12. celorepublikové létání s draky:…

18.06.2022 - 18.06.2022
Brádelský vrch

Celorepublikové společné létání s draky všech typů, rozměrů a provedení

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 22. květen

Dnes má svátek Emil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete