Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Je esperanto mrtvý jazyk?

31.07.2013 - 30.08.2013 Vodňany

Tento putovní projekt, který vznikl v r. 2010 v Písku s finanční podporou města, dosud zhlédli návštěvníci v 21 institucích (převážně v knihovnách, na vysokých školách a v muzeích) v 17 městech 8 krajů celé republiky.Výstava se snaží alespoň zčásti vyplnit informační vakuum pokud jde o problematiku jazykových bariér a jazykové diskriminace ve světě a představuje esperanto, které má své aktivní…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tento putovní projekt, který vznikl v r. 2010 v Písku s finanční podporou města, dosud zhlédli návštěvníci v 21 institucích (převážně v knihovnách, na vysokých školách a v muzeích) v 17 městech 8 krajů celé republiky.

Výstava se snaží alespoň zčásti vyplnit informační vakuum pokud jde o problematiku jazykových bariér a jazykové diskriminace ve světě a představuje esperanto, které má své aktivní uživatele ve více než 120 zemích světa,  jako alternativní prostředek k nekonzumnímu poznávání cizích zemí a kultur, k nalézání osobních přátel v zahraničí, snazšímu studiu dalších jazyků i trénování mentálních schopností.

Podrobnější pozvánka je ke stažení na  http://www.esperanto.cz/cs/akce/putovni-vystava-je-esperanto-mrtvy-jazyk-630.html.

Vstup zdarma, otvírací doba

PO-PÁ 8-16h a před večerními představeními (viz http://www.meksvodnany.cz/kulturni-dum).

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete