Statistika našeho portálu

  • 95 109 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Jedničkáři do ZOO Děčín zdarma

31.01.2017 - 05.02.2017 Děčín

Děčínská zoologická zahrada odmění všechny pilné školáky, kteří se mohou pochlubit pololetním vysvědčením plným jedniček. Dá jim hned šest dnů volného vstupu do areálu zoologické zahrady i Expozice Rajské ostrovy! Co pro to musí jedničkáři udělat?Stačí donést ukázat své aktuální pololetní vysvědčení na recepci zoo. Speciální slevová akce platí od úterý 31. ledna do neděle 5. února. Zoo je v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Děčínská zoologická zahrada odmění všechny pilné školáky, kteří se mohou pochlubit pololetním vysvědčením plným jedniček.

Dá jim hned šest dnů volného vstupu do areálu zoologické zahrady i Expozice Rajské ostrovy! Co pro to musí jedničkáři udělat?

Stačí donést ukázat své aktuální pololetní vysvědčení na recepci zoo. Speciální slevová akce platí od úterý 31. ledna do neděle 5. února. Zoo je v těchto dnech otevřena denně od 8 do 16 hodin, Rajské ostrovy pak od 9 do 18 hodin.

Na období pololetních a jarních prázdnin (3. – 12. února) zoo navíc nachystala tematicky zaměřenou stanovištní soutěž. Kdo správně zodpoví na šest zvídavých otázek, dostane se do slosování o zajímavé ceny.

vstup zdarma.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 18. duben

Dnes má svátek Valérie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete