Statistika našeho portálu

  • 99 614 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jesenické letní kino

08.08.2013 - 29.08.2013 Jeseník

JESENICKÉ NÁMĚSTÍ OŽIJE LETNÍM KINEM!V letošním roce se v Jeseníku pravou letní pohodu rozhodli zpestřit o atraktivní promítání pod širým nebem. Občané a návštěvníci města tak budou mít možnost po dobu čtyř srpnových čtvrtků vyrazit na Masarykovo náměstí a po setmění sledovat filmovou projekci. A poslední horké červencové dny naznačují, že by to mohl být neobyčejný zážitek pouze za svitu měsíce a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

JESENICKÉ NÁMĚSTÍ OŽIJE LETNÍM KINEM!

V letošním roce se v Jeseníku pravou letní pohodu rozhodli zpestřit o atraktivní promítání pod širým nebem. Občané a návštěvníci města tak budou mít možnost po dobu čtyř srpnových čtvrtků vyrazit na Masarykovo náměstí a po setmění sledovat filmovou projekci. A poslední horké červencové dny naznačují, že by to mohl být neobyčejný zážitek pouze za svitu měsíce a hvězd.

A na jaké tituly promítané na plátně desetkrát pět metrů v nafukovacím rámu se všichni příchozí mohou těšit?

První srpnový den bude projekce odstartována vskutku tématicky, příběhem jesenického nádražáka Aloise Nebela z dílny Petra Luňáka. O týden později se bude před jesenickou radnicí rozvíjet kriminální drama Davida Ondříčka Ve stínu, které posbíralo devět Českých lvů. Třetí srpnový čtvrtek bude patřit sportovní komedii Jana Prušinovského Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka. Letní kino na jesenickém náměstí 22. srpna uzavře úspěšná polská komedie Testosteron.

Všechny projekce začínají na Masarykově náměstí vždy ve 20 hodin a vstup je volný.

"Před každým filmem se pokusíme připravit pětiminutový dokument o naší práci s Domem Kultury v Nise. Celé promítání totiž spadá do našeho letošního projektu Otevřenými dveřmi k česko-polské kultuře," uzavírá Juráš a těší se na filmem žijící náměstí.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 30. březen

Dnes má svátek Arnošt

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete