Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Kabaretní show - THE ROOSTERS - Ostrava

05.10.2018 Ostrava

Kabaret a burleska v podání elegánů z The Roosters je hlavně o zábavěV ostravském Akordu se v pátek 5. října poprvé představí pánská kabaretní a burleskní skupina The Roosters se svou originální show plnou humoru a nadsázky v kombinaci s tancem a akrobacií. Těšte se na večer nabitý energií, jehož atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení.Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kabaret a burleska v podání elegánů z The Roosters je hlavně o zábavě


V ostravském Akordu se v pátek 5. října poprvé představí pánská kabaretní a burleskní skupina The Roosters se svou originální show plnou humoru a nadsázky v kombinaci s tancem a akrobacií. Těšte se na večer nabitý energií, jehož atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení.


Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků s jediným cílem: bavit široké publikum tak, jak to doposud nikdo neudělal. Rozhodli se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili První českou ryze mužskou kabaretní a burleskní show The Roosters. Od první velké show je to teprve rok, ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo. Mají za sebou 13 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média je s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni. Vysloužili si reportáž v Top Star magazínu, dokonce se posadili na červený gauč v Show Jana Krause.


Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný laciný striptýz. Čeká vás show, kde si tanečníci jen lehce a s velkou nadsázkou pohrávají s erotikou, oslní vás svým tancem a akrobacií a dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy. Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque. A dokáží se při ní bavit i zdraví heterosexuální chlapi. The Roosters na české půdě zasadili naprosto nový unikátní styl zábavy, který si velice rychle získává své fanoušky. Kombinace kabaretu a burlesque s ryze mužským elementem ve skupinových výstupech je ojedinělá nejen u nás, ale i ve světě. Pokud nevíte, co od Roosters očekávat, můžete prozkoumat jejich Facebook ‚The Roosters – Cabaret show‘ a webové stránky cabaretshow.cz, abyste zachytili alespoň špetku energické atmosféry nezapomenutelné show. Nic se ovšem nevyrovná zážitku na vlastní kůži, proto si 5. října v Akordu nenechte ujít ostravskou zastávku The Roosters v rámci jejich podzimního turné.

 

Mapa

Další akce v okolí

Sexy ples - Ostrava

01.03.2019 - 01.03.2019
Náměstí SNP

1. ročník plesu, který má jiskřivý nádech.

Jarní ozvěny - Ostrava

03.03.2019 - 03.03.2019
Klub Akord

Cestovatelský a hudební festival OZVĚNY.

Pavel Šporcl: Gipsy Fire- Ostrava

07.03.2019 - 07.03.2019
Náměstí SNP

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ - Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou GIPSY WAY…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete