Statistika našeho portálu

  • 88 315 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Kabaretní show - THE ROOSTERS - Ostrava

05.10.2018 Ostrava

Kabaret a burleska v podání elegánů z The Roosters je hlavně o zábavěV ostravském Akordu se v pátek 5. října poprvé představí pánská kabaretní a burleskní skupina The Roosters se svou originální show plnou humoru a nadsázky v kombinaci s tancem a akrobacií. Těšte se na večer nabitý energií, jehož atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení.Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kabaret a burleska v podání elegánů z The Roosters je hlavně o zábavě


V ostravském Akordu se v pátek 5. října poprvé představí pánská kabaretní a burleskní skupina The Roosters se svou originální show plnou humoru a nadsázky v kombinaci s tancem a akrobacií. Těšte se na večer nabitý energií, jehož atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení.


Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků s jediným cílem: bavit široké publikum tak, jak to doposud nikdo neudělal. Rozhodli se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili První českou ryze mužskou kabaretní a burleskní show The Roosters. Od první velké show je to teprve rok, ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo. Mají za sebou 13 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média je s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni. Vysloužili si reportáž v Top Star magazínu, dokonce se posadili na červený gauč v Show Jana Krause.


Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný laciný striptýz. Čeká vás show, kde si tanečníci jen lehce a s velkou nadsázkou pohrávají s erotikou, oslní vás svým tancem a akrobacií a dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy. Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque. A dokáží se při ní bavit i zdraví heterosexuální chlapi. The Roosters na české půdě zasadili naprosto nový unikátní styl zábavy, který si velice rychle získává své fanoušky. Kombinace kabaretu a burlesque s ryze mužským elementem ve skupinových výstupech je ojedinělá nejen u nás, ale i ve světě. Pokud nevíte, co od Roosters očekávat, můžete prozkoumat jejich Facebook ‚The Roosters – Cabaret show‘ a webové stránky cabaretshow.cz, abyste zachytili alespoň špetku energické atmosféry nezapomenutelné show. Nic se ovšem nevyrovná zážitku na vlastní kůži, proto si 5. října v Akordu nenechte ujít ostravskou zastávku The Roosters v rámci jejich podzimního turné.

 

Mapa

Další akce v okolí

Colours of Ostrava 2019

17.07.2019 - 20.07.2019
Ostrava

Zřejmě každý z obyvatel Moravskoslezského kraje má ve svém okruhu známých někoho, kdo již za svůj život navštívil…

Ostrava v plamenech

03.08.2019 - 04.08.2019
Ostrava

6.ročník festivalu Ostrava v plamenech

Nabucco Openair tour 2019 - Ostrava…

16.08.2019 - 16.08.2019
Amfiteátr Poruba,…

NABUCCO - monumentální opera pod širým nebem!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete