Statistika našeho portálu

  • 102 530 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kadaňské pivní slavnosti

17.06.2017 Kadaň

Oslava národního nápoje, kultivace jeho požívání a obecná pivní osvěta spojená s propagací malých pivovarů – to je hlavní motiv již šestého ročníku kadaňských pivních slavností.V areálu Františkánského kláštera se tentokrát setká 8 pivovarů, jejichž cca 30 piv se utká o přízeň diváků v soutěži "O zlatou zátku". Ke vstupence v ceně 50 Kč obdrží návštěvníci i třetinovou sklenici a za pivní groše si…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kadaň Františkánské zahrady
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Kadaň

Fotogalerie k článku

Oslava národního nápoje, kultivace jeho požívání a obecná pivní osvěta spojená s propagací malých pivovarů – to je hlavní motiv již šestého ročníku kadaňských pivních slavností.

V areálu Františkánského kláštera se tentokrát setká 8 pivovarů, jejichž cca 30 piv se utká o přízeň diváků v soutěži "O zlatou zátku". Ke vstupence v ceně 50 Kč obdrží návštěvníci i třetinovou sklenici a za pivní groše si budou moci koupit pivní vzorky. Ochutnávat se bude ovšem i z oblasti gastronomie a bohaté kulturní nabídky. Chybět nebude možnost projížďky na koni ani ukázka vaření středověkého piva. O děti bude postaráno v dětském koutku. Akci zakončí slavnostní vyhlášení výsledku diváckého hlasování o nejlepší pivo.

Pozor! Pivo Vám bude nalito pouze do speciálních sklenic, které si můžete zakoupit u vstupu.

Ke zpříjemnění atmosféry zahraje krušnohorská folková kapela Stráníci, skotský rock'n'rollový nářez Claymore a rozmanité akustické uskupení Naopak.

Pro návštěvníky jsou také připraveny zkrácené půlhodinové prohlídky Františkánského kláštera, a to zcela zdarma. Navštívit můžete také Kadaňský patchworkový den v zahradách kláštera a prohlédnout si výstavu patchworku a jiných ručních prací.

Vstupné:

50 Kč se sklenicí / 30 Kč bez sklenice

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 19. červen

Dnes má svátek Leoš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete