Statistika našeho portálu

  • 96 473 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Kali A Peter Pann - Veselí nad Moravou

08.08.2020 Veselí nad Moravou

SLOVENSKÝ RAPPER KALI POKRAČUJE SE SVOJÍ MORAVSKOU TOUR VE VESELÍ NAD MORAVOU

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
areál Komár
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Veselí nad Moravou

Fotogalerie k článku

Koloman Magyary, momentálně nejúspěšnější slovenský rapper, který vystupuje pod uměleckým jménem Kali, vyrazil v srpnu na koncertní šňůru po Moravě. Svoji "ALE NE SHOW!" představí společně s producentem Peterem Pannem a dalšími hosty v sobotu 8. srpna 2020 ve Veselí nad Moravou.

1. srpna 2020 ve Veselí nad Moravou.

Největší hity Kaliho jako "Koniec je nový začiatok", "Kto to povedal?", "Užívám si to", "NIKTO", "Dezert" ale i songy z posledního alba "ALE NE" zazní druhou srpnovou sobotu od 22 hodin v areálu Komár ve Veselí nad Moravou. "Jsem rád, že se po delší přestávce opět můžeme vrátit na stage a doufám, že si lidé přijdou s námi koncert pořádně užít," řekl rapper Kali.

Během turné se představí společně s dalšími slovenskými interprety jako je talentovaná slovenská zpěvačka Claudia, hudební uskupení Terapie nebo charismatický DJ JAY JAY. "KALI se rozhodl vytáhnout na koncerty celý label Kali Record a návštěvníci tak budou mít neopakovatelnou možnost vidět všechny pohromadě," vysvětlil Lukáš Lauman za pořádající agenturu Backstage agency. O after party se postarají DJs Coolby a Yannick.

Areál Komár se návštěvníkům otevře ve 20 hodin, koncert začíná ve 22 hodin a od 23 hodin na něj naváže oficiální after party.

Vstupenky jsou v předprodeji na goout.net. Cena vstupenky v 1. vlně je 250 Kč a ve 2. vlně 280 Kč a místě 300 Kč. Děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Návštěvníci mohou přijít i samostatně na after party za 100 Kč.

Více informací na https://www.facebook.com/events/303544124002183

Turné následně pokračuje 22. srpna ve Slavičíně. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 2. prosinec

Dnes má svátek Blanka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete