Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Kam vzít děti za vysvědčení? V Aqualandu Moravia je čekají kouzelníci, DJ i soutěže - Pasohlávky

30.06.2018 Pasohlávky

Nejlepší odměnou za vysvědčení je zážitek. Přesně tímto heslem se řídí v Aqualandu Moravia, kde si pro všechny děti připravili akci Kouzlo prázdnin. Rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin se tu poslední červnovou sobotu ponese v duchu cestování a tábornických her. Chybět ale nebudou ani kouzelníci, kterým v Aqualandu Moravia patří celé letošní léto.Rozloučení se školním rokem v Aqualandu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nejlepší odměnou za vysvědčení je zážitek. Přesně tímto heslem se řídí v Aqualandu Moravia, kde si pro všechny děti připravili akci Kouzlo prázdnin. Rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin se tu poslední červnovou sobotu ponese v duchu cestování a tábornických her. Chybět ale nebudou ani kouzelníci, kterým v Aqualandu Moravia patří celé letošní léto.

Rozloučení se školním rokem v Aqualandu Moravia bude, stejně jako všechny letní akce v aquaparku, kouzelné. Svou mikromagií i kouzelnickou show zamotá všem návštěvníkům hlavu Ondřej Sládek, který vystoupí několikrát během soboty i neděle. Samozřejmostí jsou poté kouzelnické animace zahrnující tančení, sportovní aktivity i soutěže. Děti se mohou těšit také na drobnou odměnu za hezké vysvědčení. Připraveny jsou například omalovánky nebo pexesa.

Prázdniny jsou obdobím letních dovolených, táborů a nových zážitků. Přesně na to se tak budou moci všichni návštěvníci Aqualandu Moravia naladit. Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších soutěží s tematikou cestování a tábornických her a vyhrát drobné ceny. Sobotní dovádění u bazénů pak svým vystoupením zpestří také DJ Michal Pešina & bongoman.

Den plný zábavy a zajímavých vystoupení si navíc děti do 150 cm mohou užít zcela zdarma. Stačí využít jedinečné akce Aqualandu Moravia, který celé léto rozdává k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zdarma. Tyto vstupenky tak mohou zájemci využít i na sobotní akci Kouzlo prázdnin.

Mapa

Další akce v okolí

Vesmírnosti - Modřice

29.03.2019 - 29.03.2019
Městská knihovna

Přijďte a proleťte se s námi celým vesmírem! Vezměte s sebou dvě vařečky nebo jakákoli chrastítka a zazpívejte si s…

Osvobození 1945 - Dolní Kounice

03.05.2019 - 04.05.2019
Hrad a zámek Dolní…

Vzpomínkové oslavy osvobození spojené s bojovou ukázkou. Celodenní program pro celou rodinu.

T-Mobile Olympijský běh - Lelekovice

19.06.2019 - 19.06.2019
Lelekovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete