Statistika našeho portálu

  • 88 576 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Kam vzít děti za vysvědčení? V Aqualandu Moravia je čekají kouzelníci, DJ i soutěže - Pasohlávky

30.06.2018 Pasohlávky

Nejlepší odměnou za vysvědčení je zážitek. Přesně tímto heslem se řídí v Aqualandu Moravia, kde si pro všechny děti připravili akci Kouzlo prázdnin. Rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin se tu poslední červnovou sobotu ponese v duchu cestování a tábornických her. Chybět ale nebudou ani kouzelníci, kterým v Aqualandu Moravia patří celé letošní léto.Rozloučení se školním rokem v Aqualandu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nejlepší odměnou za vysvědčení je zážitek. Přesně tímto heslem se řídí v Aqualandu Moravia, kde si pro všechny děti připravili akci Kouzlo prázdnin. Rozloučení se školním rokem a uvítání prázdnin se tu poslední červnovou sobotu ponese v duchu cestování a tábornických her. Chybět ale nebudou ani kouzelníci, kterým v Aqualandu Moravia patří celé letošní léto.

Rozloučení se školním rokem v Aqualandu Moravia bude, stejně jako všechny letní akce v aquaparku, kouzelné. Svou mikromagií i kouzelnickou show zamotá všem návštěvníkům hlavu Ondřej Sládek, který vystoupí několikrát během soboty i neděle. Samozřejmostí jsou poté kouzelnické animace zahrnující tančení, sportovní aktivity i soutěže. Děti se mohou těšit také na drobnou odměnu za hezké vysvědčení. Připraveny jsou například omalovánky nebo pexesa.

Prázdniny jsou obdobím letních dovolených, táborů a nových zážitků. Přesně na to se tak budou moci všichni návštěvníci Aqualandu Moravia naladit. Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších soutěží s tematikou cestování a tábornických her a vyhrát drobné ceny. Sobotní dovádění u bazénů pak svým vystoupením zpestří také DJ Michal Pešina & bongoman.

Den plný zábavy a zajímavých vystoupení si navíc děti do 150 cm mohou užít zcela zdarma. Stačí využít jedinečné akce Aqualandu Moravia, který celé léto rozdává k dospělé vstupence zakoupené na e-shopu vstupné pro dítě do 150 cm zdarma. Tyto vstupenky tak mohou zájemci využít i na sobotní akci Kouzlo prázdnin.

Mapa

Další akce v okolí

Divadelní představení Vítej v klubu

20.02.2020 - 20.02.2020
Veverské Knínice

Divadelní představení ochotnického spolku. Veselohra Vítej v klubu.

Hurá prázdniny! - Jedovnice

28.06.2019 - 28.06.2019
Jedovnice

Čeká vás žonglérská show s kejklířy, dílny pro děti, balónková dílna pro nejmenší

Náš poslední školní den - Brno

28.06.2019 - 28.06.2019
Olympia centrum Brno U…

Připravili jsme skvělou zábavu na odstartování prázdnin!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 27. červen

Dnes má svátek Ladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete