Statistika našeho portálu

  • 94 391 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Karlův běh 2017 - Abertamy

10.02.2018 - 11.02.2018 Abertamy

První jarní sluneční paprsky každoročně probudí sportovní vášeň i v srdcích sportovních nadšenců, kteří v zimních měsících spíše sledovali rozmanitá sportovní klání a zápolení z pohodlí domácích kavalců. Do probouzející se přírody se vydávají milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, běhání, ale i vyznavači běhu na lyžích, pro které je hlavním motivem vyjížďky na běžkách pohyb v přírodě za…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Abertamy
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Abertamy

Fotogalerie k článku

První jarní sluneční paprsky každoročně probudí sportovní vášeň i v srdcích sportovních nadšenců, kteří v zimních měsících spíše sledovali rozmanitá sportovní klání a zápolení z pohodlí domácích kavalců. Do probouzející se přírody se vydávají milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, běhání, ale i vyznavači běhu na lyžích, pro které je hlavním motivem vyjížďky na běžkách pohyb v přírodě za relativně příznivého počasí. Právě pro ně přináší Atlas Česka pozvánku na oblíbený "Karlův běh", konající se v polovině března v západočeských Abertamech.

Co na akci můžete čekat

Krušnohorská běžecká stopa přiláká každoročně velké množství rodin s dětmi, občasných běžkařů i milovníků pohybu na zdravém vzduchu. Těšit se mohou na dětské závody, závody klasickou i volnou technikou a bohatý doplňkový program. Jednotlivé trasy vedou těmi nejkrásnějšími místy krušnohorské magistrály, přičemž okruhy pro nejmenší se nacházejí v blízkosti abertamského lyžařského areálu. Zdatnějším běžkařům jsou určeny okruhy o výměře 22 a 42 kilometrů, které prověří fyzickou i psychickou odolnost každého z nich. Zábavnou součástí celého podniku jsou závody na historických lyžích v dobových kostýmech, které přinášejí spoustu zábavy a legrace. V rámci celé akce můžete samozřejmě počítat i s kvalitním zázemím, zahrnujícím vyhřívané stany, převlékárny, relaxační zóny, úschovnu lyží či několik restaurací a stánků s občerstvením.

Karlův běh 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

31.10.2020 - 31.10.2020
Alžbětiny Lázně V.,…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete