Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kluziště v centru Smíchova - Praha

06.12.2013 - 23.02.2014 Praha

Na leden nezvykle teplé počasí neumožňuje bruslit na běžně dostupných ledových plochách, o umělé kluziště Prahy 5 je tedy velký zájem."Na žádost občanů jsme se rozhodli prodloužit provoz umělého kluziště do konce jarních prázdnin," řekl Jaroslav Nedvěd (UNP)Přijďte si zabruslit! Praha 5 nabízí svým návštěvníkům kluziště v samém centru SmíchovaPo vzoru mnoha nejen evropských metropolí nabídne…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Na leden nezvykle teplé počasí neumožňuje bruslit na běžně dostupných ledových plochách, o umělé kluziště Prahy 5 je tedy velký zájem.
"Na žádost občanů jsme se rozhodli prodloužit provoz umělého kluziště do konce jarních prázdnin," řekl Jaroslav Nedvěd (UNP)

Přijďte si zabruslit! Praha 5 nabízí svým návštěvníkům kluziště v samém centru Smíchova

Po vzoru mnoha nejen evropských metropolí nabídne městská část Praha 5 svým občanům i návštěvníkům v prosinci jedinečnou formu trávení volného času. Umělé kluziště v samém centru Smíchova, v parku Portheimka, bude slavnostně otevřeno 6. prosince.

"Rádi bychom na bruslení pozvali především rodiče s dětmi z Prahy 5. Advent je obdobím, kdy si každý má udělat více času na svoji rodinu, proto neváhejte a vezměte své ratolesti si zabruslit do parku Portheimka. Naplnit společně strávené odpoledne pak můžete například cukrovinkou z nedalekých vánočních trhů na Andělu," zve veřejnost zástupce starosty Jaroslav Nedvěd (UNP).

Dle usnesení Rady MČ Praha 5 bude kluziště zatím v provozu do 5. ledna. "V letošním roce jsme se rozhodli neinstalovat například drahou výzdobu radnice, ani vánoční strom na Barrandově z důvodu složitého a technicky náročného ukotvení. Ušetřené peníze jsme se rozhodli vložit právě do provozu umělého kluziště na Smíchově, které nabízí aktivní prostor k využití trávení volného času. V případě velkého zájmu o bruslení ze strany obyvatel bude rada uvažovat i o prodloužení provozu plochy v dalších měsících," dodal zástupce starosty Jaroslav Nedvěd.

Umělé kluziště v Portheimce je obdobou ledové plochy, na rozdíl od ní ale není závislé na počasí.

Neobvyklá atrakce nabídne plochu 10 x 14 metrů a můžete ji navštívit každý den od 11 do 20 hodin.

Vstup je zdarma, na místě je možné si brusle a potřebné vybavení také zapůjčit.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Příměstský tábor spolku Cesta Česka…

22.07.2024 - 26.07.2024
Praha

Spolek Cesta Česka pořádá letní příměstský tábor s názvem „Po stopách starých řemesel." Tábor se uskuteční v klubovně a…

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

23.07.2024 - 23.07.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Koncert skupiny R0XORM3N 2024 - Pra…

25.07.2024 - 25.07.2024
Pragovka Gallery,…

Pragovka Gallery vás 25. července od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Martina Káni GEOVÝBĚH. V…

Nizozemský orchestr mladých v Praze…

28.07.2024 - 28.07.2024
Kostel sv. Šimona a Judy

Nizozemský orchestr mladých (JON) s Rosanne Philippens a dirigentem Jurjenem Hempelem.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete