Statistika našeho portálu

  • 102 520 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Koncert kapely Tři sestry & Wohnout

02.11.2013 Chrudim

Koncert Tři sestry & Wohnout  - Chrudim, sobota 2.11.Místo fotbalových branek velké podium, místo řehtaček v rukou návštěvníků kelímky s pivem a výsledek již dopředu jasný – pořádná porce zábavy. Tak takhle se promění chrudimská sportovní hala, ve které se 2.11.2013 bude konat dvojkoncert skupin Tři sestry a Wohnout.Skupina Tři sestry působí na české hudební scéně již od roku 1985. Za tuto…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Koncert Tři sestry & Wohnout  - Chrudim, sobota 2.11.

Místo fotbalových branek velké podium, místo řehtaček v rukou návštěvníků kelímky s pivem a výsledek již dopředu jasný – pořádná porce zábavy. Tak takhle se promění chrudimská sportovní hala, ve které se 2.11.2013 bude konat dvojkoncert skupin Tři sestry a Wohnout.

Skupina Tři sestry působí na české hudební scéně již od roku 1985. Za tuto dobu stihla vydat 24 alb a mnohé z jejich písní téměř zlidověly. Nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hágen, který je nejen zpěvákem, ale také muzikálovým textařem a především velkým bavičem. Hudební styl kapely je označován jako "pubrock" pro její texty s hospodskou tématikou. Na koncertě zazní jak největší hity, tak písně z nového alba "Líná hudba, holý neštěstí".

Kapela Wohnout také není žádným začátečníkem a po koncertních podiích tato partička kolem Matěje Homoly vystupuje již od roku 1996. Za tuto dobu skupina vydala 12 alb a v letošním roce i DVD "Elektronická slepice". Pro jejich písně jsou charakteristické tvrdé a zároveň melodické kytary, české texty a především energické koncerty, o čemž se budou moci návštěvníci chrudimského koncertu přesvědčit.

Pro konání tohoto dvojkoncertu byla vybrána chrudimská sportovní hala, která bude pro účely koncertu pokryta speciálními podlážkami a vybavena dostatečným počtem barů tak, aby poskytla potřebný komfort všem návštěvníkům.

Vstupenky na akci budou v prodeji od čtvrtka 26.9.2013 a nejlevněji je lze pořídit za 280 Kč v restauraci Kateřina Chrudim, v hostinci U Sladovny Chrudim a v pardubické hospodě Na Rychtě. Dále je lze zakoupit v předprodejní síti www.ticketportal.cz za 320 Kč. Na místě pak bude cena 350 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH  a manipulačních poplatků předprodejců. Začátek akce je naplánován na 19.00 hodin.

Koncert pořádají agentury DC PROMO s.r.o. a M-STAR. Aktuální informace najdete na: https://www.facebook.com/trisestrywohnoutchrudim , infotel: 73159901.

Mapa

Další akce v okolí

Železnohorský traktor 2024 - Seč

17.08.2024 - 17.08.2024
Areál za kulturním domem

10. ročník traktoriády s programem pro celou rodinu. Událost se koná pod záštitou radního Pardubického kraje Miroslava…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 14. červen

Dnes má svátek Roland

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete