Statistika našeho portálu

  • 87 820 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Koncert ZRNÍ

15.11.2013 Vsetín

Kapela Zrní, hudební objev roku 2012, se představí ve VsetíněZrní – mladá pětičlenná kladenská kapela, hrající alternativní folkrockové písně s českými texty – se přijede představit vsetínskému publiku. V pátek 15. listopadu zahrají od 19 hodin v malém sále domu kultury. Do podvědomí širší veřejnosti se tato hudební formace dostala po obdržení Ceny Anděl 2012 v kategorii Objev roku. Členové…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kapela Zrní, hudební objev roku 2012, se představí ve Vsetíně

Zrní – mladá pětičlenná kladenská kapela, hrající alternativní folkrockové písně s českými texty – se přijede představit vsetínskému publiku. V pátek 15. listopadu zahrají od 19 hodin v malém sále domu kultury. Do podvědomí širší veřejnosti se tato hudební formace dostala po obdržení Ceny Anděl 2012 v kategorii Objev roku.

Členové kapely o sobě říkají: "Na hudbě nás baví si hrát, hudebně si povídat a komunikovat. Inspiruje nás cokoli - zvuky, zvířata, komiksy, počítač, Poldovka. Vycházíme ze současný rychlý, elektronický doby, která přináší zvuky strojů, aut, měst, nový lidský pocity a situace, nový technický možnosti. A taky z lidový hudby, která jde z naší krajiny a ze zkušeností našich předků." Na koncertech kapela pracuje s energií. Společně se Zrním tak můžete zažít jak momenty meditace, tak i řev. Zrní se snaží být spontánním hudebním uskupením.

Na tuzemské hudební scéně není kapela Zrní žádným nováčkem. Členové kapely v čele s živelným frontmanem Honzou Ungerem se dali dohromady již před dvanácti lety, v roce 2001. Tehdy jako parta kamarádů z kladenského gymnázia s cílem hrát na ulici v Praze za peníze do klobouku. V posledních čtyřech letech jejich společné hledání hudební formy vyústilo ve tři studiové desky.


Kapela debutovala albem "Voní" v roce 2009, které se jim povedlo natolik, že vydání dalšího alba jim nabídla sama zpěvačka Radůza, která svěřila svému vydavatelství jejich desku "Hrdina počítačový hry", která vyšla v roce 2011. 

V roce 2012 kapela vydala další album, které pod vlivem událostí roku 2012 nazvali "Soundtrack ke konci světa". Za poslední zmíněný hudební nosič byli nominováni na cenu Apollo za Desku roku, na cenu Vinyla a v cenách Anděl získali titul Objev roku.

Předprodej vstupenek probíhá od 29. října. Více informací naleznete na www.dkvsetin.cz.

 

Mapa

Další akce v okolí

Zahradní jarmark a den dětí - Vsetín

01.06.2019 - 01.06.2019
Horní nám. 135

Charita Vsetín vás zve na 1. ročník zahradního jarmarku. spojujeme Vsetín - jeden den - jedno místo - několik…

Valašský špalíček 2019 - Valašské M…

20.06.2019 - 22.06.2019
Valašské Meziříčí

Valašský špalíček 2019. Folk—blues—beat festival. Valašské Meziříčí, areál zámku Žerotínů

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

22.06.2019 - 22.06.2019
Gymnázium Františka…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

neděle 26. květen

Dnes má svátek Filip

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete