Statistika našeho portálu

  • 95 133 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Konference Rise and Shine: “Srdce versus Mozek“ - *Praha

09.11.2019 - 10.11.2019 Právnická fakulta UK Praha

V sobotu 9. a v neděli 10. listopadu se v Praze na Právnické fakultě, náměstí Curieových 7, uskuteční konference nejen pro studenty a absolventy Rise and Shine: Rosteme společně. Podtitulem letošního ročníku bude “Srdce versus Mozek“. K tomuto tématu vystoupí hned 6 zajímavých řečníků a řečnic, mezi nimi například Simona Babčáková, herečka a improvizátorka, hvězda úspěšného sitcomu Comeback nebo vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha
riseandshine.cz
https://www.riseandshine.cz

Fotogalerie k článku

Dále na téma, zda se rozhodujeme racionálně, nebo se řídíme spíše intuicí, promluví Karel Nešpor, přední český specialista na návyková onemocnění. Mimo jiné i autor řady úspěšných knih, které propagují jógu smíchu jako terapii. Těšit se můžete také na Davida Svobodu, zlatého olympijského vítěze v moderním pětiboji, který mnoho let spolupracuje s Janem Mühlfeitem a se svým dvojčetem Tomášem Svobodou založili projekt Kalokagathia Aliance. Na závěr jako spojení obou principů vystoupí v debatě partnerská dvojice, labužnice života a lektorka ženských témat Vendula Kociánová s manželem Martinem Handkem.

Vedle přednášek si návštěvníci budou moci vybrat z široké nabídky workshopů, na kterých se například budou moci dozvědět, jak si stanovit priority, jak komunikovat nenásilně se šéfem či jak začít podnikat.

V rámci doprovodného programu si návštěvníci budou moci vyzkoušet i koučovací zóny či se propojit s dalšími podobně naladěnými lidmi na závěrečném networkingu. A nebude chybět ani afterparty.

"Akce propojuje špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat," říká Pavel Filip, hlavní organizátor a dodává: "Na organizaci konference se podílí velké množství aktivních lidí, a to nejen náš organizační tým a dobrovolníci, ale i samotní studenti. Společně pak sdílíme jeden cíl: pozitivně inspirovat mladé lidi a při tom se sami vzdělávat."

Další akce v okolí

Online: Kosmonauti (2/2) - celá ČR

19.04.2021 - 24.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online: Dernisáže na Pragovce - cel…

22.04.2021 - 22.04.2021
Pragovka Gallery a The…

Pragovka Gallery a The White Room  pořádá dernisáže výstav z pásma Ekologická úzkost II: Nebezpečný odstup,…

Online: Online týmový kvíz: Simpson…

24.04.2021 - 24.04.2021
Praha

Online týmový kvíz.

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete