Kooperativa tour 2020 - Čechomor akusticky - Děčín
17.07.2020 Zámek Děčín
Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě.
Adresa a kontaktní informace
- Oblast
- Severozápad
- Kraj
- Ústecký kraj
- Okres
- Děčín
Koncerty se uskutenčí v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout.
"Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit," říká frontman kapely František Černý.
"Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.
Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuozní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.
Kapacita koncertu je omezena. Areál se otevírá zpravidla 1 h před začátkem koncertu.
Vstupenky: https://www.ticketstream.cz/vstupenky/cechomor
Mapa






Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Kalendář akcí zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 125637 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz
Další akce v okolí
Královský košt 2025 - Děčín
30.08.2025 - 30.08.2025
Děčín
Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…
Strabag Rail Miladatlon a MČR v TRT…
23.08.2025 - 23.08.2025
jezero Milada
8. ročník, terénní triatlon a kvadriatlon 23. 8. 2025, jezero Milada, Ústí nad Labem a 2. ročník, mistrovství ČR v…