Statistika našeho portálu

  • 98 457 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Korozluky Fest - Korozluky

05.09.2020 Korozluky

Už v sobotu 5. září v šest hodin večer odstartuje 6. ročník minifestivalu Korozluky Fest, tentokrát s podtitulem Již tradičně naposledy… Na zámku v Korozlukách si i letos návštěvníci poslechnou oblíbené hudební skupiny, se kterými zároveň oslaví jejich výročí. Těšit se můžou také na stánky s občerstvením lokálních výrobců, které si jako novinku pořadatelé přichystali.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Most
Obec
Korozluky

Fotogalerie k článku

Během nabitého programu Korozluky Festu se od 18 hodin na pódiu vystřídají hudební interpreti z různých koutů Česka. Minifestival zahájí teplická parta Furyant. Nebude zde chybět ani pražská kapela Kobra Party Band Universal. Dále se představí skupina Laura a její tygři, jež je na české scéně už 35 let. Desetileté narozeniny oslaví tradiční host rocková kapela Cumbal, 15 let pak mostecká kapela Petr Kalandra Memory Band. Letos by slavil 70 let od narození také hudebník Petr Kalandra, na jehož počest minifestival vznikl. K němu se váže také smutné výročí 25 let od jeho úmrtí.

 

"Každoročně se přesvědčujeme o tom, že Korozluky Fest nás a návštěvníky spojuje v jednu velkou korozluckou rodinu, která to umí rozjet a přináší sem skvělou atmosféru. Letošní šestý ročník se navíc ponese v duchu oslav nejen vystupujících kapel. Připravili jsme také novinku v podobě stánků s občerstvením lokálních výrobců. Návštěvníci se znovu mají na co těšit a jak říkám každý rok, i letos je festival již tradičně naposled,” uvádí zakladatel festivalu Míra Kuželka. 

 

Vstupenky na festival lze zakoupit v předprodeji za 220 Kč v Hudebninách Tymos, kavárně The Most Café, ve Špajzu a v Nahrávacím studiu Ponte Records. Vstupenky budou k dostání i na místě za cenu 300 Kč. 

 

Pro řidiče bude v době konání festivalu připraveno velké parkoviště u zámku. I letos návštěvníci můžou využít služeb Taxislužby Nonstop, která je z mosteckého nádraží do Korozluk dopraví za jednotnou cenu 150 Kč, nabídka platí i v opačném směru. 

 

Festival Korozluky Fest se na korozluckém zámku koná již po šesté. V minulosti na něm vystoupili například Zuzana Michnová, Pavlína Jíšová, Vladimír Mišík, Roman Dragoun, Oskar Petr nebo Ondřej Hejma.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 1. říjen

Dnes má svátek Igor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete