Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

KREATIV Ostrava 2018

09.11.2018 - 11.11.2018 Ostrava

Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, handmade výrobky, ukázky výtvarných technik nebo seznámení s novinkami na trhu, to vše najdete na podzimní výstavě KREATIV Ostrava 2018 ve dnech 9. – 11. listopadu na Černé louce v Ostravě.Letošní KREATIV Ostrava je zaplněn do posledního místečka a můžete se proto těšit na více jak 160 firem…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, handmade výrobky, ukázky výtvarných technik nebo seznámení s novinkami na trhu, to vše najdete na podzimní výstavě KREATIV Ostrava 2018 ve dnech 9. – 11. listopadu na Černé louce v Ostravě.

Letošní KREATIV Ostrava je zaplněn do posledního místečka a můžete se proto těšit na více jak 160 firem a kreativců z celé České republiky. Bude možno si nakoupit z hojného množství materiálu určeného pro tvoření – korálky a komponenty, látky, galanterii, bavlněnou přízi, šnůry nebo špagáty, originální knoflíky, dřevěné polotovary, skleněné kamínky, nejrůznější papírový sortiment, nejrůznější barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, pěnovka, floristický materiál, pedig a jiné. Z pomůcek je to například, šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké i hobby štětce a fixy, rámečky či desky s plátnem, kreslící desky, razítka, jehlice, nůžky no prostě co srdce žádá.

K novinkám, které si pro vás firmy připravily, patří například horem i spodem krycí coverlock Brother CV 3550 nebo šicí a vyšívací stroj Brother M280D (NEJ Šicí stroje), poprvé si na výstavě můžete si sestavit originální diář na příští rok (Váš kreativní svět.cz), také zde naleznete absolutní novinku na trhu- štětečkové POSCY.  Firma Optys s.r.o. si pro Vás připravila netradiční akvarel, který se dá použít třeba jako poduška pro razítkování a materiál pro výrobu lapačů snů nebo Krabička plná tvoření - ZÁVĚS - nové zpracování oblíbených dekoračních závěsů vhodných pro domácí tvoření, kterou pro Vás vyrobilo výrobní družstvo TVOŘIVÉ SADY - sociální podnik KRABIČKY.

Ti vás, kteří se těší na tvořivé workshopy a výtvarné dílničky si přijdou na své. Čekají na Vás nejrůznější výtvarné techniky. Mezi novinky ročníku patří světlá  a tmavá patina. Firma PENTART.CZ si pro Vás připravila předvedení těchto patin pomocí vosků i barev. Díky těmto patinám získají všední předměty naprosto nevšední rozměr, dále pak plstění mokrou cestou (KVETU) nebo jak vytvořit galaxii použitím techniky SPLASH s barevnými Tombow Dual brush peny ABT a fotopapírem (www.kalia.cz). Tradičně se setkáte s technikami jako je EBRU - malba na vodní hladině s otiskem na látku nebo tašku (Ebru by Tess), práce s foamiranem (FloriArt), šití z korálků (Korálkárna Rooya), scrapbooking  - výroba přáníčka (Scrapyard), Mini kurz krasopsaní (www.kalia.cz), vyřezávání na řezacím plotru nebo vyšívání na vyšívacích strojích (NEJ Šicí stroje), vyzkoušet si můžete práci s dlátkem a vyrýt si kartičku (Dřevěné fotoalbum.cz), malování na plátno pod vedením nejlepších lektorů olejomalby (ArtVive.cz), papírové pletení (Simona Mecová), vyrobit náhrdelníky z příze (Bambulky ELPopo), vytvořit  zvířátko Décopatch nebo samolepkové visačky (Davona), malování fixou na polštáře, tašky nebo zástěrky (Miriam patchwork), vyrobit svou vlastní pískovou mandalu nebo obrázek (Mandaly a obrázky z písku), svíčky z krystalických vosků (Duhová planeta s.r.o.), smaltování lžiček a příborů, broušení skleniček a půl litrů nebo pyrografie dřevěného kuchyňského nářadí (Klára Surová - Šikovní výtvarníci), výroba mýdla (Mydlidědek s.r.o.), vybarvování dřevěných dekorací a hrátky se skleněnými kamínky (Kreativní dílnička J&V Kučerovi),. Celý přehled workshopů a dílniček najdete na www.cerna-louka.cz nebo FB Kreativ Ostrava.

Pokud váháte, jakým dárkem potěšit své blízké na vánoce, na KREATIVu Ostrava budete mít z čeho vybírat. Čekají na Vás jedinečné handmade výrobky – vyšívané šperky a doplňky značky TEOREM, kabelky nebo společenské a svatební modely Hany Binarové, drátované šperky značky ESHDÉ, plstěné šperky zn. KVETU, originální dřevěná fotoalba (DŘEVĚNÉ FOTOALBUM), MARA – ručně malované a šitá móda, háčkované a šité hračky, vonné soli nebo nespočet různých druhů svíček, osobitá přáníčka, barevná keramika a jiné. Nebude chybět ani vánoční dekorace ve formě věnců, perličkových ozdob, svícnů nebo andílků.

Součásti výstavy je také QUILT Ostrava 2018, který nemůže ani na letošním KREATIVu Ostrava chybět! 

Podrobné informace najdete na www.cerna-louka.cznebo FB Kreativ Ostrava.

Otevírací doba:
9. 11.      10:00 - 18:00 hod.
10. 11.   10:00 - 18:00 hod.
11. 11.   10:00 - 16:00 hod.

Vstupné: 

Dospělí                                        90,- Kč
Důchodci, studenti, děti od 6 let     50,- Kč
VIP karta 2018

NOVINKA – možnost zakoupit vstupenky online  www.ostravainfo.cz

Mapa

Další akce v okolí

Army Day - Ostrava

27.06.2020 - 27.06.2020
Malý svět techniky U6,…

Odstartujte prázdniny s celou rodinou! Dolní Vítkovice připravily ve spolupráci s Krajským vojenským velitelstvím ARMY…

Strollering® Závody kočárků - Ostr…

06.09.2020 - 06.09.2020
Ostrava

AKTUALIZOVANÝ TERMÍN! Již 9. ročník se uskuteční 15 hod, PO CELÉ ČR ve 21 městech a také na Slovensku.

Dny NATO v Ostravě

19.09.2020 - 20.09.2020
Ostrava

Největší bezpečnostní show v Evropě - 20. Dny NATO v Ostravě & 11. Dny Vzdušných sil Armády České republiky.

Slavnosti pivovaru Ostravar - Ostra…

18.06.2021 - 19.06.2021
Ostrava

Slavnosti proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete