Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Křivoklání na hradě Křivoklát

30.09.2017 - 01.10.2017 Křivoklát

Dne 30. 9. a 1. 10. 2017 máte jedinečnou příležitost se zúčastnit rytířských slavností Křivoklání. Návštěvníci si budou moci užít šermířských soubojů, turnajových klání, velkolepého rytířského průvodu, dobové hudby, divadla, zbrojnice, dětské stezky, tržiště a dalších bodů programu, který je zaměřen na celé rodiny. Na své si určitě přijdou jak dospělí návštěvníci, tak i děti. Koně a dravce, kteří…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dne 30. 9. a 1. 10. 2017 máte jedinečnou příležitost se zúčastnit rytířských slavností Křivoklání. Návštěvníci si budou moci užít šermířských soubojů, turnajových klání, velkolepého rytířského průvodu, dobové hudby, divadla, zbrojnice, dětské stezky, tržiště a dalších bodů programu, který je zaměřen na celé rodiny. Na své si určitě přijdou jak dospělí návštěvníci, tak i děti. Koně a dravce, kteří účinkovali ve slavných filmech, představí Česká barokní společnost a sokolník Teir. Jejich výcvik bude doplněn poutavým výkladem. Čeká Vás mimo jiné i dobová zbrojnice s odborným výkladem o zbraních. Pro oba dny platí i velkolepý rytířský průvod, který vstoupí na dolní nádvoří hradu vždy ve 13.15 hodin.

České dráhy vypravují na Křivoklání tradičně nostalgický vlak tažený parní lokomotivou. Odjezd vlaku je v sobotu 30. září 2017 z nádraží Praha – Braník v 9.13 hodin.

Souběžně s akcí samozřejmě probíhají prohlídky hradu, okruh Gotické paláce-zkrácená trasa na 45 minut a okruh Gotické paláce na 80 minut.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete