Statistika našeho portálu

  • 94 551 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Krkonošský národní park slaví 50. let

17.05.2013 Vrchlabí

Píše se rok 1963 kdy Krkonošský národní park jako druhý v tehdejším Československu (po Vysokých Tatrách) a první v Česku spatřil světlo světa. Srdečně vás zveme na celodenní oslavu narozenin a open air koncert.Program začíná v dopoledních hodinách. Můžete se těšit na spoustu akcí pro děti a rodiče v zámeckém parku, odpoledne si nenechte ujít folklórní soubor Špindleráček, nebo divadelní…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Správa KRNAP Dobrovského 3 543 01 Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Píše se rok 1963 kdy Krkonošský národní park jako druhý v tehdejším Československu (po Vysokých Tatrách) a první v Česku spatřil světlo světa. Srdečně vás zveme na celodenní oslavu narozenin a open air koncert.
Program začíná v dopoledních hodinách. Můžete se těšit na spoustu akcí pro děti a rodiče v zámeckém parku, odpoledne si nenechte ujít folklórní soubor Špindleráček, nebo divadelní představení pro nejmenší v zahradě za historickými domky na Náměstí Míru.

Korunou oslav bude večerní koncert skupin The Tap Tap, Lenky Dusilové a Dana Bárty & Illustratosphere na Náměsí TGM a později v Kufru u nádraží Cémur Šámur.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 28. listopad

Dnes má svátek René

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete