Statistika našeho portálu

  • 98 198 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Kulturní Infuze: Benefiční koncert pro Ukrajinu - Praha

27.02.2022 Lucerna Music Bar - 80's

Podtvrzí a Čítárna Unijazz organizují v neděli 27. února velký benefiční koncert Kulturní infuze v Lucerna music bar na podporu Ukrajiny. Veškerý výdělek poputuje na konto Červeného kříže. Vystoupí Ventolin, Bert & Friends, Madhouse Express, Vepřové komety, Adrian T. Bell a Marcel Gidote´s Holy Crab. Slamují Anatol Svahilec, Robert Netuka a Sufján Masselema.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Jako jedni z mnoha zástupců kulturní pražské scény jsme se i my rozhodli reagovat na agresi Vladimíra Putina vůči suverenitě Ukrajiny jedinou praktickou cestou, kterou můžeme.

Na neděli 27. února od 17:00 organizuje spolek Podtvrzí a Čítárna Unijazz velký benefiční koncert na podporu Ukrajiny v Lucerna Music Bar. Bez nároku na honorář přislíbily svou účast kapely Ventolin, Bert & Friends, Madhouse Express, Vepřové komety, Adrian T. Bell a Marcel Gidote's Holy Crab. Současně skrze celý večer slamují Anatol Svahilec, Robert Netuka a Sufján Masselema. Celý výdělek z akce poputuje na transparentní účet Červeného kříže, který jistě spolehlivě finanční prostředky doručí do míst, kde jsou v současné situaci nejvíce potřebné. Doufáme, že tímto malým činem alespoň trochu pomůžeme lidem na Ukrajině nejen skrze finanční podporu, díky které je humanitární pomoc možná, ale případně také skrze zvýšení povědomí o graviditě a naléhavosti současné situace.  Je tedy automatické, že touto akcí postup a chování Vladimira Putina kategoricky odmítáme a držíme se i nadále víry, že se mezinárodní společenství navzdory svým neshodám a individuálním zájmům spojí. Tato forma agrese a absolutní ignorace vůči svrchované suverenitě národního státu je v 21. století nepřijatelná.

 

Současně jsme rádi, že i naši ostatní kolegové z kulturního a neziskového sektoru organizují akce odmítající agresi a rozpoutání války Vladimírem Putinem. V suverenitě je síla a je zásadní demonstrovat, že občanská společnost po celém světě umí prokázat sílu a morální integritu (nejen) v případě nejvyšší nouze. Chceme na východní frontě klid.

Další akce v okolí

FISAF zve na kurz Zdravá záda & Zdr…

20.08.2022 - 20.08.2022
ČESKÝ SVAZ AEROBIKU A…

Jak souvisí stav našich zad s chodidly? Více, než byste si dokázali představit. Proč tomu tak je, jak zaktivovat…

Dělej co tě baví: Příměstský tábor …

22.08.2022 - 26.08.2022
Tyršův dům

Tradiční příměstský tábor pro děti z Prahy 1 za finančního přispění městské části nabízí dětem spoustu zábavy, legrace,…

Etnofest na Jiřáku - Praha

25.08.2022 - 26.08.2022
Náměstí Jiřího z…

EtnoFest na Jiřáku je festival hudby, tance, gastronomie a řemesel se zřetelem na vše tradiční a národně či etnicky…

Dernisáž výstavy Pole v množném čís…

25.08.2022 - 25.08.2022
Pragovka Gallery

Ve čtvrtek 25. srpna budou mít návštěvníci na dernisáži poslední možnost prohlédnout si výstavu Pole v množném čísle a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 20. srpen

Dnes má svátek Bernard

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete