Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kurz práce s bambusem

19.09.2014 - 21.09.2014 Lštění

Bambus je u nás často chápán jako materiál na rohože a opěrné tyčky do květináčů. V nejlepším je využíván jako vrchní vrstva plovoucích podlah. Z bambusu je ale možné vytvořit mnoho dalších věcí: od jízdního kola, přez hračky a nábytek, až po mosty a domy. V kurzu se účastníci seznámí s vlastnostmi bambusu jako materiálu. Seznámíme s druhy bambusu, jeho ošetřením a možnostmi jeho využití v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Bambus je u nás často chápán jako materiál na rohože a opěrné tyčky do květináčů. V nejlepším je využíván jako vrchní vrstva plovoucích podlah. Z bambusu je ale možné vytvořit mnoho dalších věcí: od jízdního kola, přez hračky a nábytek, až po mosty a domy. V kurzu se účastníci seznámí s vlastnostmi bambusu jako materiálu. Seznámíme s druhy bambusu, jeho ošetřením a možnostmi jeho využití v konstrukcích i při výrobě drobných předmětů. Účastníci si v praxi mimo jiné vyzkouší několik různých typů spojování bambusových tyčí ať již mezi sebou nebo jejich připojení na jiný materiál a vyrobí si na základě vlastního výběru a v závislosti na  složitosti  a šikovnosti jeden nebo více bambusových výrobků (hračky, ozdoby, stoličky, lampičky, stínidla, stolečky)

Cena: 3 200 Kč, Místo konání: Zlenice, 4-8 účastníků, doba trvání: (pátek 18 večer až neděle 15). Možnost přespání v penzionu Sázavka nebo zdarma ve vlastním stanu.

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér - Benešov

18.04.2023 - 18.04.2023
Tyršova 163, 256 01…

Hypnotizér v Benešově | duben 2023 Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete