Statistika našeho portálu

  • 88 967 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Beroun - Kalendář akcí

Středočeské město Beroun žije po celý rok bohatým kulturním životem, což se odráží ve vysokém počtu jednotlivých společenských akcí. Během února se můžete zúčastnit oblíbeného "Berounského masopustu", plného dobrého jídla a zábavných masek. V květnu si na své přijdou milovníci tradičních folklorních slavností při "Poberounském folklorním festivalu Staročeské máje". Zahájení vodácké sezony pak nejlépe oslavíte při "Vodáckém maratónu na řece Berounce". Červen je v Berouně vyhrazen pravidelným "Berounským hradbám a vítání krále" a stále oblíbenější "Berounské muzejní noci".

O prázdninách si náruživý sportovci zajisté vychutnají náročnou "Berounskou 24 MTB", která prověří fyzické i psychické síly všech účastníků z řad cyklistů. Jednodenní hudební setkání "Berounské Letorosty" pak jistě potěší každého příznivce kvalitní hudby. Vyznavači běžeckých závodů pak první neděli po svátku svatého Vavřince přivítají tradiční silniční běh "Žebrácká pětadvacítka". Nový školní rok mohou školáci i jejich rodiče oslavit v rámci "Hrnčířských trhů" (spojených se soutěží o nejkrásnější zahradní keramiku) či závodů dračích lodí při "Berounském draku".

Již více než třicet let se v průběhu října do Berouna sjíždějí vyznavači a příznivci vážné hudby na sérii koncertů v rámci "Talichova Berouna". Adventní čas pak inspiruje zdejší obyvatele i výletníky k návštěvě tradičních "Vánočních trhů na Husově náměstí". Z předešlého výčtu společenských akcí konaných v Berouně je zřejmě, že se Vám návštěva tohoto malebného města zajisté vyplatí a že času stráveného zde rozhodně nebudete litovat. V Berouně najdete i bohatou nabídku ubytování, pokud zde budete chtít zůstat déle.

Zobrazuji celkem 3 výsledky

Open-air koncert Milana Drobného - Beroun

28.07.2019 Náměstí Joachima Barranda, Beroun

Koncert pod širým nebem legendy české pop-music.

Program pro děti Hrátky za muzejními vrátky - Beroun

30.07.2019 Muzeum Českého krasu, Beroun

Celodenní hravý program pro děti každého věku v geoparku Barrandien.

Vystoupení pro děti Kouzelná školka - Beroun

25.08.2019 Letní kino Beroun

Zábavné představení pro děti 2-9 let s Michalem z Kouzelné školky v Letňáku.

Kategorie

středa 17. červenec

Dnes má svátek Martina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete