Statistika našeho portálu

  • 101 433 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kladno - Kalendář akcí

Středočeské město Kladno přitahuje pozornost návštěvníků zvláště díky několika pamětihodnostem, zajímavé okolní přírodě a čilému kulturnímu životu. Atlas Česka by Vám v této kategorii rád představil některé z pravidelných společenských akcí, které můžete v průběhu kalendářního roku v Kladně navštívit.

V průběhu února se můžete zúčastnit oblíbených "Kladenských dvorků", představujících výtvarnou výstavu konanou pod širým nebem. Jedná se o setkání profesionálních i amatérským umělců, jejichž výtvory si můžete prohlédnout po celé čtvrti Podprůhon. Horké letní dny prázdninového července si můžete zpříjemnit návštěvou hudebního "Jazzového podvečera Bory Kříže", konaného za dobrého počasí v zámecké zahradě.

Ze zářijových akcí pak nejvíce zaujme "Kladenské fedrování", připomínající dlouhou tradici hornictví a hutnictví v okolí města. Součástí akce je i bohatý doprovodný program spojený s tradičními "Dny města Kladna". Tradiční oslava svátku sv. Václava přináší zdejším obyvatelům rozmanité řemeslné dílny, hudební produkce, divadelní vystoupení, rytířské souboje a komentované prohlídky rotundy sv. Petra a Pavla na nedaleké Budči v rámci "Svatováclavských slavností".

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a společenských akcí konaných v Kladně a jeho blízkém okolí vyberete a svou návštěvou přispějete k rozvoji cestovního ruchu v tomto romantické středočeském městě.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

Unikátní lego - Central Kladno

08.08.2016 - 31.12.2025 Kladno

Kategorie

pátek 8. prosinec

Dnes má svátek Květoslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete