Statistika našeho portálu

  • 90 054 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 168 Míst a památek

Kladno - Kalendář akcí

Středočeské město Kladno přitahuje pozornost návštěvníků zvláště díky několika pamětihodnostem, zajímavé okolní přírodě a čilému kulturnímu životu. Atlas Česka by Vám v této kategorii rád představil některé z pravidelných společenských akcí, které můžete v průběhu kalendářního roku v Kladně navštívit.

V průběhu února se můžete zúčastnit oblíbených "Kladenských dvorků", představujících výtvarnou výstavu konanou pod širým nebem. Jedná se o setkání profesionálních i amatérským umělců, jejichž výtvory si můžete prohlédnout po celé čtvrti Podprůhon. Horké letní dny prázdninového července si můžete zpříjemnit návštěvou hudebního "Jazzového podvečera Bory Kříže", konaného za dobrého počasí v zámecké zahradě.

Ze zářijových akcí pak nejvíce zaujme "Kladenské fedrování", připomínající dlouhou tradici hornictví a hutnictví v okolí města. Součástí akce je i bohatý doprovodný program spojený s tradičními "Dny města Kladna". Tradiční oslava svátku sv. Václava přináší zdejším obyvatelům rozmanité řemeslné dílny, hudební produkce, divadelní vystoupení, rytířské souboje a komentované prohlídky rotundy sv. Petra a Pavla na nedaleké Budči v rámci "Svatováclavských slavností".

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a společenských akcí konaných v Kladně a jeho blízkém okolí vyberete a svou návštěvou přispějete k rozvoji cestovního ruchu v tomto romantické středočeském městě.

Zobrazuji celkem 5 výsledků

Přednáška Psychologie masových vrahů - Kladno

25.09.2019 Kladno

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

O Koblížkovi - Kladno

29.09.2019 Kladno

Pohádka tak, jak ji neznáte, ale hlavně s dobrým koncem.

Polomrtvé ovzduší - Kladno

04.10.2019 Kladno

Polomrtvé ovzduší aneb postkomediální apokalypsa. Nová hra pro dospělé z dílny Divadélka U Zvonu z blízké postapokalyptické budoucnosti.

Galerie kostek Kladno

20.03.2015 - 31.12.2020 Kladno

Výstava LEGO - Galerie kostek - Central KladnoZa novodobými divy světa z LEGA se vypravte do Kladna.  20. 3. 2015  přibude na mapě zajímavých výletů po Česku další místo. V novém obchodně-společenském centru Central ve středočeském Kladně dýchne na návštěvníky dávná historie. Unikátní Galerie kostek představí rozměrné modely klasických i…

Unikátní lego - Central Kladno

08.08.2016 - 31.12.2025 Kladno

Kategorie

středa 18. září

Dnes má svátek Kryštof

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete