Statistika našeho portálu

  • 92 569 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Kladno - Kalendář akcí

Středočeské město Kladno přitahuje pozornost návštěvníků zvláště díky několika pamětihodnostem, zajímavé okolní přírodě a čilému kulturnímu životu. Atlas Česka by Vám v této kategorii rád představil některé z pravidelných společenských akcí, které můžete v průběhu kalendářního roku v Kladně navštívit.

V průběhu února se můžete zúčastnit oblíbených "Kladenských dvorků", představujících výtvarnou výstavu konanou pod širým nebem. Jedná se o setkání profesionálních i amatérským umělců, jejichž výtvory si můžete prohlédnout po celé čtvrti Podprůhon. Horké letní dny prázdninového července si můžete zpříjemnit návštěvou hudebního "Jazzového podvečera Bory Kříže", konaného za dobrého počasí v zámecké zahradě.

Ze zářijových akcí pak nejvíce zaujme "Kladenské fedrování", připomínající dlouhou tradici hornictví a hutnictví v okolí města. Součástí akce je i bohatý doprovodný program spojený s tradičními "Dny města Kladna". Tradiční oslava svátku sv. Václava přináší zdejším obyvatelům rozmanité řemeslné dílny, hudební produkce, divadelní vystoupení, rytířské souboje a komentované prohlídky rotundy sv. Petra a Pavla na nedaleké Budči v rámci "Svatováclavských slavností".

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a společenských akcí konaných v Kladně a jeho blízkém okolí vyberete a svou návštěvou přispějete k rozvoji cestovního ruchu v tomto romantické středočeském městě.

Zobrazuji celkem 9 výsledků

Pohádkové představení Duhová naděje - Kladno

23.02.2020 Kladno

Přijďte si s námi vychutnat kouzlo pohádkového světa, kde je vše možné i nemožné. Nechte se unést v duhovém víru a staňte se opět na chvíli dítětem.

Festival loutkového divadla Amplion - Kladno

20.03.2020 - 22.03.2020 Kladno

Můžete se těšit na představení divadel z Česka a Slovenska a samozřejmě na bohatý doprovodný program. Festival bude letos hostit Divadlo rozmanitostí Most, brněnské Divadlo Polárka, Divadlo loutek Ostrava, Malé divadlo z Českých Budějovic, plzeňské Divadlo ALFA, Bábkové divadlo Žilina a hradecké Divadlo DRAK.

Divadlo: Panda a Anička - Kladno

22.03.2020 Kladno

Dobrodružství pandy Bublinky a její kamarádky Aničky

Divadelní představení: O Ošklivé princezně - Kladno

26.04.2020 Kladno

Muzikálová pohádka pro celou rodinu

Koncert Dana Bárty a Illustratosphere - Kladno

26.05.2020 Kladno

Na konci března vystoupí v Městském divadle Kladno Dan Bárta & Illustratosphere se svou tour nazvanou "Zvířený prach".

O Koblížkovi - Kladno

31.05.2020 Kladno

Pohádka tak, jak ji neznáte, ale hlavně s dobrým koncem.

O Pejskovi a Kočičce - Kladno

07.06.2020 Kladno

Rozloučení se školním rokem.

Galerie kostek Kladno

20.03.2015 - 31.12.2020 Kladno

Výstava LEGO - Galerie kostek - Central KladnoZa novodobými divy světa z LEGA se vypravte do Kladna.  20. 3. 2015  přibude na mapě zajímavých výletů po Česku další místo. V novém obchodně-společenském centru Central ve středočeském Kladně dýchne na návštěvníky dávná historie. Unikátní Galerie kostek představí rozměrné modely klasických i…

Unikátní lego - Central Kladno

08.08.2016 - 31.12.2025 Kladno

Kategorie

neděle 23. únor

Dnes má svátek Svatopluk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete