Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Kladno - Kalendář akcí

Středočeské město Kladno přitahuje pozornost návštěvníků zvláště díky několika pamětihodnostem, zajímavé okolní přírodě a čilému kulturnímu životu. Atlas Česka by Vám v této kategorii rád představil některé z pravidelných společenských akcí, které můžete v průběhu kalendářního roku v Kladně navštívit.

V průběhu února se můžete zúčastnit oblíbených "Kladenských dvorků", představujících výtvarnou výstavu konanou pod širým nebem. Jedná se o setkání profesionálních i amatérským umělců, jejichž výtvory si můžete prohlédnout po celé čtvrti Podprůhon. Horké letní dny prázdninového července si můžete zpříjemnit návštěvou hudebního "Jazzového podvečera Bory Kříže", konaného za dobrého počasí v zámecké zahradě.

Ze zářijových akcí pak nejvíce zaujme "Kladenské fedrování", připomínající dlouhou tradici hornictví a hutnictví v okolí města. Součástí akce je i bohatý doprovodný program spojený s tradičními "Dny města Kladna". Tradiční oslava svátku sv. Václava přináší zdejším obyvatelům rozmanité řemeslné dílny, hudební produkce, divadelní vystoupení, rytířské souboje a komentované prohlídky rotundy sv. Petra a Pavla na nedaleké Budči v rámci "Svatováclavských slavností".

Jsme si jisti, že si z bohaté nabídky kulturních a společenských akcí konaných v Kladně a jeho blízkém okolí vyberete a svou návštěvou přispějete k rozvoji cestovního ruchu v tomto romantické středočeském městě.

Zobrazuji celkem 2 výsledky

Galerie kostek Kladno

20.03.2015 - 31.12.2020 Kladno

Výstava LEGO - Galerie kostek - Central KladnoZa novodobými divy světa z LEGA se vypravte do Kladna.  20. 3. 2015  přibude na mapě zajímavých výletů po Česku další místo. V novém obchodně-společenském centru Central ve středočeském Kladně dýchne na návštěvníky dávná historie. Unikátní Galerie kostek představí rozměrné modely klasických i…

Unikátní lego - Central Kladno

08.08.2016 - 31.12.2025 Kladno

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete