Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Dvůr Králové nad Labem - Kalendář akcí

Město Dvůr Králové nad Labem patří k nejnavštěvovanějším městům v Královehradeckém kraji, a to především díky unikátní zoologické zahradě s africkým safari. V této kapitole našeho průvodce po turistickém dění v České republice bychom Vás rádi seznámili i s dalšími akcemi, které zde v průběhu celého roku můžete navštívit.

Třeskutou zimu únorových týdnů lze strávit nejen v teple za pecí, ale i účastí na některé ze zajímavých kulturních či společenských akcí. Ve Dvoře Králové mezi takové můžeme zařadit zvláště festival swingové a jazzové hudby "Dny R.A. Dvorského", který se převážně koná v Hankově domě. S množstvím tradic a oblíbených folklorních rituálů bývá spojován "Královehradecký Majáles", který přináší množství zábavy a bohatý doprovodný program, během kterého se nebude nudit žádný z návštěvníků. Prázdninové dění ve městě osvěží i "Den spolků s country parádou", představující činnost jednotlivých spolků královedvorského regionu a kromě toho nabízí i možnost svezení na ponících pro ty nejmenší účastníky.

Konec září pak můžete ve Dvoře Králové strávit ve víru oslav "Svatováclavského posvícení", které je každoročně doprovázeno kreativním programem pro malé i velké. Stejně tak doba adventu a vyhlášené "Královedvorské Vánoce" nenechají nikoho z účastníků na pochybách, že výběr Dvora Králové nad Labem pro strávení dovolené či víkendu byl tou správnou volbou.

Atlas Česka Vás snad výčtem kulturních akcí dostatečně navnadil k návštěvě tohoto zajímavého města, kterou Vám zajisté zpříjemní výběr možnostní ubytování, zahrnující luxusní hotely, kvalitní penziony či vkusné apartmány.

Kategorie

sobota 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete