Statistika našeho portálu

  • 88 317 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Světlá nad Sázavou - Kalendář akcí

V oblasti malebné Vysočiny se rozkládá okouzlující městečko Světlá nad Sázavou, které každoročně přivítá stovky nadšených turistů a žije i čilým kulturním životem. Pro všechny zájemce o zajímavé kulturní a společenské vyžití připravil Atlas Česka přehled těch nejlákavějších akcí, které se zde konají.

Milovníci kvalitní rockové hudby a autentické atmosféry svěžích koncertů a vystoupení doporučujeme účast na "Relax rock festu", který představuje především místní rockové kapely a občas přivítá i zajímavé hosty ze vzdálenějších krajin. To samé lze říci i o "Svět(láá..) festu", který bývá doprovázen bohatým doplňkovým programem a nabídkou gastronomických služeb upoutá doslova každého návštěvníka.

Pro zájemce o poznání okolní krajiny a okouzlující přírody doporučujeme "Propagační jízdy mopedů Vysoučinou", které jsou otevřeny doslova pro každého milovníka projížděk po čerstvém vzduchu na nostalgicky vyhlížejících strojích. Období poslední třetiny roku již tradičně přiláká především starší obyvatele na "Světelské babí léto s dechovkou", které si i v době moderních zvukových aparatur zachovává okouzlující autenticitu dob nedávno minulých. Poněkud z jiného ranku je pak oblíbená akce "Horácko tančí a zpívá", jejíž pořadatelé se zaměřují na představení tradičních folklorních zvyků a uměleckých vystoupení, prezentovaných těmi nejlepšími nadšenci z řad profesionálů i amatérů.

Z výše uvedeného přehledu je zřejmé, že milovníci společenských akcí i folklorních specifik zdejšího regionu si přijdou v průběhu celého roku na své. Atlas Česka Vám jako bonus přináší nabídku těch nejlepších ubytovacích kapacit, které zde při svých cestách můžete využít.

Zobrazuji celkem 1 výsledek

Sázavafest 2019

25.07.2019 - 27.07.2019 Světlá nad Sázavou

Příznivci letních festivalů se mohou těšit na oblíbený multižánrový Sázavafest (konaný ve středočeském Benešově), který se z jednodenní akce během deseti let vypracoval v jeden z největších a nejnavštěvovanějších festivalů v celé České republice.

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete